Günlük İşler

Ayak Mankenliği Modelliği

Ayak Modelliği Mankenliği

Ayak Mankenliği Modelliği

Ayak modelliği ve mankenliği aslında aynı terimlerdir, part modelliğin anlt dallarından biri olan ayak modelliği oldukça yaygındır. Ayak modelliği yapmak isteyenler bir çok farklı iş alanında çalışabilirler. Ayakkabı modelliği, krem ve takı reklamları vb. bir çok farklı iste çalışabilirler.

Ayak Mankenliği modelliği için Örnek fotoğraflar

Ayak Modelliği Başvuru Formu

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

6 Comments

 1. Yıllarca fuar hostesliği yaptıktan sonra ayak modelliği yapmaya başladım. Meğerse çok daha kısa sürede ve yorulmadan fuar hostesliğinde kazandığımdan daha fazla kazanabileceğim bir modellik işiymiş. Örümcek beyinli değil açık fikirli biriyseniz ve ayaklarınız güzelse, kesinlikle ayak modelliini denemelisiniz. Fuar hostesliğinde 8 saatte gürültünün, kroların içinde kazandığım ücreti, ayak modelliği işinde çalışarak 2 saatte ve rahat bir ortamda kazanıyorum.

  1. Kübra Hanım,

   Yorumunuz için teşekkürler. Fuar hostesliği diğer part-time işlerle kıyaslandığında biraz daha yorucu olabiliyor. Kalabalık ve gürültülü ortamlarda çalışmayı sevmiyorsanız, fuar hostesliği size göre değil diyebilirim.

 2. İstanbul’da yaşıyorsanız bir sürü part-time iş bulma fırsatınız olacaktır. Çoğunda uzun süre çalışır ve az ücret ödemeye çalışırlar. Ayakmankenligi.com daki modellik işine başvurdum ve 2 defa çalıştım, 3 saat için 200 TL ödeniyor ve ödeme nakit olarak aynı gün yapılıyor.

  1. Mücalla Hanım,

   Yorumunuz için teşekkürler. Maalesef her part-time iş aynı olmuyor, iş verenlerin tutumları da maalesef aynı olmuyor. Part-time iş ararken nakit ödeme yapan işleri tercih etmeniz sizin için çok daha faydalı olacaktır. Sabahtan akşama kadar çalışım 150 TL almaktansa 3 saat çalışıp 200 TL almak daha akla yatıyor. Ama ayak modelliği yapmak için biçimli ayaklara sahip olmak gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.