Günlük İşler

Ayak Modelliği İlanları

Ayak Modelliği İlanları

Ayak Modelliği İlanları

Ayak Mankenliği ilanları için sitemizdeki ilanları inceleyebilirsiniz. Nakit ödeme yapan ve düzenli olarak çalışabileceğiniz ayak modelliği ilanlarını sitemizde bulabilirsiniz. Biçimli ayaklara sahipseniz, tek yapmanız gereken başvurunuzu yapmak, uygun görülürseniz 2 gün içinde çalışmaya başlayabilirsiniz.

Ayak Mankenliği İçin İdeal Ayak Yapısı

Tabanlarınız nasırlı da olsa ayak modelliği başvurusu yapabilirsiniz. Bazı durumlularda ayaklarınızın hafif nasırlı olması sizin için avantaj bile olabilir. Aşağıdaki fotoğraftaki gibi ayağınızın topuk kısmı geniş ve hafif nasırlı ise bu sizi mükemmel bir ayak modeli adayı yapar. Buna benzer bir ayak yapınız varsa tereddütsüz başvuru yapabilirsiniz.

Ayak modelliği

Ayak Modelliği Başvuru Formu

 

Ayak Modelliği Başvuru Formu

Ayak Modelliği Başvuru Formu

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

3 Comments

  1. Ayak modelliği başvurusu yapmak istiyorum, ilanlarınızı inceledim. Ödemeleri nakit yaptığınız için ilgimi çekti. Eğer gidiş geliş zor olmazsa, haftada 2 defa mesai saatlerinden sonra düzenli olarak çalışmak isterim.

    1. Asude Hanım,

      Ayak modelliği ilanını ilginiz için teşekkürler. İstisnasız, tüm ödemeler nakit olarak iş bitiminde yapılır. İstanbul Anadolu yakasında oturuyorsanız, ulaşım aslında oldukça kolay. Kadıköy, Maltepe, Kartal, Sultanbeyli, Çekmeköy ve Üsküdar’dan tek otobüs ile direkt gelebiliyorsunuz. Kabul edildiğinizde çalışma gün ve saatini karşılıklı belirleyebiliriz.

  2. Ben ayakmankenligi.com da yayınlanan işte çalışmıştım. O iş ayakkabı modelliği ya da katalog çekimi değildi. Yerde uzanan birini serbest stil ayaklarımla çiğniyordum. Molalarla birlikte 3 saat çalışıyordum ve 200 TL alıyordum. Haftada 1 defa düzenli çalışıyorum, buna benzer bir iş varsa iş çıkışı saatlerinde çalışmak isterim. Stres atmak için bu işe ihtiyacım var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.