Günlük İşler

Ayak Modelliği İle Para Kazanmak

Ayak Modelliği ile Para Kazanmak Günümüzde internet tamamen hayatımızın içine girmiş ve merkezine oturmuş durumda. İş başvurularından yemek siparişine kadar, bankacılık işlemlerinden modellik başvurularına kadar pek çok şeyi internet vasıtasıyla yapmaktayız.

Aşağıda belirtilen sitede ayak fotoğraflarınız ve videolarınızı satabilirsiniz. 5 dakikalık bir video için 10$ ödeme alıyorsunuz. (Yaklaşık 100 TL)

DollarFeet.com Sell Feet Pics – Ayak Videolarınızı Satın

Site üzerinde oluşturulan profil ile özel sipariş alabiliyorsunuz. Bu durumda 10 dakikalık bir video klip için 30$ – 50$  (Yaklaşık 300 TL – 500 TL ) arasında kazanabiliyosunuz.  Bu site sayesinde ayda 2.000 $’dan fazla kazanan modellerin olduğu biliniyor.

Ayak modelliği ya da diğer adı ile ayak mankenliği yapılabilecek işler arasında ayakkabı modelliği, krem ya da herhangi bir ürünün tanıtım reklamı olabileceği gibi, stok fotoğrafçılığı ya da video çekimlerinde de çalışabilirler.

Sitemiz üzerinde aktif olarak yayında olan 2 tane ayak modelliği /mankenliği işi mevcuttur. Aşağıdaki bağlantı adreslerinden bu işlere başvuruda bulunabilirsiniz. Ayaklarınız uygunsa en kısa sürede (2-3 gün içerisinde) davet edilirsiniz ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. Yayınlanmış olan part-time ayak mankenliği işlerinde fotoğraf ve video çekimleri yapılacak olup oldukça kolay ve eğlencelidir. Deneyim gerektirmeyen bu iş ilanlarına 3 dakikada başvurabilirsiniz. Daha önce de belirtildiği gibi tek kıstas ayaklarınızın bu iş için uygun olup olmadığıdır. Şimdi aşağıdaki bağlantılardan başvurunuzu yapabilrisiniz.

Ayak Modelliği Başvuru

Belgin Ajans İşleri Başvuru

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

3 Comments

  1. Sanırım siz beni arıyorsunuz 🙂 Ayak modelliği için oldukça uygunum, bu ilanda kullandığınız fotoğraftaki gibi benim tabanlarım da. Sadece tabanlar mı önemli yoksa, kavis ve parmak yapısı vs. de önemli mi? Birazdan başvuru yapıcam, ama fotoğrafları çekmek için kardeşimi bekliyorum. Umarım çağırırsınız.

    1. Deniz Hanım,

      Ayak modelliğine gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Eğer dediğiniz gibi ayaklara sahipseniz, sizinle mutlaka çalışırız. Lütfen başvuru sayfasındaki ilgili ilanı seçerek başvurunuzu yapınız. Gönderdiğiniz fotoğrafların yetrli görülmesi durumunda en geç 2-3 gün içerisinde davet edilirsiniz..

  2. Ayak modelliğini adece ayakkabı katalog modeliği sanıyordum, ta ki yazınızı okuyana kadar. Bir çok arkadaşım ayak modelliği yapmamı söylemişti, sanırım başvuru yapmamın zamanı geldi. Sitenizdeki ayak mankenliği ilanlarını inceledim, birini ayaklarımla çiğneyerek yapacağım modellik türüne başvurmak istiyorum. Çalışma sonunda ödemeyi nakit oalrak alıyoruz değil mi? Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.