Günlük İşler

Ayak Modelliği İş İlanları

Ayak Modelliği İş İlanları

Ayak modelliği / mankenliği iş ilanlarına sitemizin başvurular bölümünden erişebilirsiniz. Ücretler hakkında detaylar ilgili ilanların içerisinde yer almaktadır.

Ayak Modelliği Nedir?

Ayak modelliği, part modelliğin bir parçasıdır. Part modelliğinde modeller, spesifik alanlara göre ayrılırlar, örneğin; ayak modelliği, el modelliği, bacak modelliği, dudak modelliği, yüz modelliği gibi. Ayak modeli olabilmek için modellerin belirli kriterlere sahip olmaları gerekmektedir.

Ayak modelliğinde aranan özellikler

Ayak modelliğinde uzmanlaşmak isteyen modellerin, en azından 4 farklı açıdan çekilmiş ayak fotoğrafı olmalıdır. Bunlardan bir tanese açık ayakkabıyla çekilmiş diğer 3’ü ise çıplak ayakla farklı açılardan çekilmiş olmalıdır. Fotoğraflar ayaklarınızın sağlıklı, bakımlı ve biçimli olduğunu açıklar nitelikte olmalıdır.

Ayak numarası

Ayak modelliğinde genellikle küçük numaralar (35-37) tercih edilmekle birlikte genel aralık 35-39 numara olarak düşünülebilir. Ayak numarası müşterinin tercihine göre değişiklik gösterebilir. Ayak biçimli ve güzel olduğu sürece numara çok önemli değildir. Ama küçük ayakların daha güzel olduğu yönünde bir inanış vardır.

Görünüş

Ayak modelliğinde, ayağın görünüşü çok önemlidir. Ayaklar yumuşak, düzgün bir tene sahip olmalı. Ayak parmakları biçimli olmalı, ayak derisinde damarlar çok belirgin olmamalı, kıl, kir ya da buna benzer görüntüyü bozacak şeyler olmamalıdır. Ayak yapısı, yüksek kavisli ve geniş topuklu olması tercih nedenidir.

Kadın ayak modelleri ne tür çekimlerde görev alırlar

Ayak modelleri, ayakkabı markalarını katalog çekimlerinde, stok fotoğrafçıları ile, kişisel portfolyosunu oluşturan fotoğrafçılarla çalışabilirler.

Bayan Ayak Modelliği Başvuru İçin Tıklayınız.

Aynı Gün Nakit Ödeme /300 TL

Ayak Modelliği Başvuru

 

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

6 Comments

 1. Ayak modelliği iş ilanlarına başvuru yapmak istiyorum. Gördüğüm kadarıyla iki tane ilan var sitenizde, her iki ayak modelliği işi için ücret nakit olarak aynı gün mü ödeniyor? Stand hostesi olarak çalıştığım ajans ödememi 2 hafta sonra ödemişti, böyle olsun istemiyorum.

  1. Ayak modelliği işlerinde ücretler istisnasız nakit olarak aynı gün ödenir. Bazı ajanslar ödemeleri geç ödeyebilir, bunları bizler de duyuyoruz, PartTime Ajans olarak biz tüm modellere ödemelerini çalışma sonunda nakit olarak ödüyoruz. Doğru olanın da ödemenin aynı yapılması olduğuna inanıyoruz. Bu konuda hiç bir tereddütünüz olmasın, ödemenizi aynı gün alırsınız.

 2. Ayak modelliği iş ilanları ile ilgileniyorum. Ne yapmam gerekiyor. Deneyimim yok, ama ayak modelliği için uygun olduğumu düşünüyorum. Haftada bir gün çalışacağım part-time bir iş arıyorum. Daha önce stand hostesliği, fuar hostesliği yaptım. Dönüş yaparsanız sevinirim.

  1. Ayak modelliği işleri için deneyim gerekmiyor, ayaklarınızın uygun olması yeterli. İlgili ilanı tıklayıp başvuru formunu eksiksiz doldurmanız yeterli. Eğer ayak modelliği için uygun olduğunuz kararlaşırılırsa sizi en geç 1-2 gün içerisinde bilgilendirir ve çalışma için davet ederiz. Haftada bir gün çalışmanızda herhangi bir sakınca yok, çalışma saati ve günleri karşılıklı olarak belirlenir. Bu iş fuar hostesliği ve stand hostesliğiyle kıyaslanmayacak derecede kolay ve eğlencelidir. Ödemeleri aynı gün nakit olarak alırsınız.

 3. Ayak mankenliği konusunda deneyimliyim. İlanınıza başvuru yapmayı düşünüyorum, ödemeleri nakit alıyoruz değil mi?
  Bir de başvuru yapınca, ne zaman çağrılıyoruz? Ön görüşme mi oluyor, direkt işe başlıyor muyuz?

  1. Ceren Hanım,

   Öncelikle ilanımıza gössterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Ayak mankenliği işlerinde ödemeler nakit olarak aynı gün yapılır. Başvurunuzu yaptıktan sonra, gerek görüşürse sizden ek fotoğraflar göndermeniz istenir. Eğer gönderdiğiniz fotoğraflar yeterli görülürse ayak mankenliğine 1-2 gün içinde başlayabilirsiniz. Size gerekli detayları ilk görüşmeden önce gönderiyoruz. Dolayısıyla hiç vakit kaybetmeden direkt çalışmaya başlayabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.