Günlük İşler

AyakMankenligi.com Güvenilir mi?

Ayakamankenligi.com

AyakMankenligi.com Güvenilir mi? Hiç Çalışan oldu mu?

Ayakmankenligi.com güvenilir bir sitedir. Bir çok model ayak modelliği yaptığını ve aynı gün ücretini nakit olarak belirtmiştir. Ayakkabı mankenliği katalog çekimi gibi çalışmalar yapmadıkları için, bir çok kişi içeriği anlamamakta ve bu soruyor sormaktadır.

Basma kalıp çalışma türünün dışına çıktığınızda maalesef bilinçsiz bir kitlenin direncine maruz kalıyorsunuz. “Eski köye yeni adet getirmeyin” diyen ve yeniliklere direnen kesim, maalesef ülkenin en büyük sorunu durumunda.

Eğer Ayakmankenligi.com ile çalışan oldu ise lütfen  yorumlar kısmında bizimle deneyimlerinizi paylaşınız.

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

6 Comments

  1. Ben 5-6 defa ayakmankenligi.com un bir ayak modelliği işinde çalıştım ve hiç bir sorun yaşamadım. Aslında daha önce ayak mankenliği deneyimim de yoktu, part-time işe ararken ilanlarına denk geldim ve başvurdum, meğerse ayaklarım ayak modelliği için uygunmuş. Ödememi her gittiğim gün nakit olarak aldım.

  2. Ben her hafta düzenli olarak çalışıyorum, aylık anlaşma yaptık, İlk önce çekinmiştim, ama o kadar kolay ki çalışması, muhabbet edip müzik dinlerken çalışabiliyorsunuz. Adamı ayaklarımla çiğniyorum üstüne para alıyorum. En az 1-2 yıl daha okulum bitene kadar çalışırım diye düşünüyorum.

  3. Ben de hiç deneyimim olmadan başvuru yaptım, ayaklarımın güzel olduğunu biliyordum, ama bu kadar güzel olduğunu bilmiyordum. Dışarda buluşup detayları konuştuk, sonrasında çalışmaya başladım. Ödememi nakit olarak alıyorum, alıştım çiğneme işine, 2 aydır çalışıyorum, tam zamanlı bir işim olduğu için ayda 3-4 defa çalışabiliyorum. Bence güvenilir, bugüne kadar hçbir sorun yaşamadım.

  4. Biz iki arkadaş birlikte başvurduk ve kabul edildik, başvuru yapıp çalışmaya çağırılmamız 2 gün sürdü. Haftada bir gün çalışmak için anlaştık. Bu kadar basit bir iş olduğunu bilsek daha önce başvururduk. Haftaya gidersek 5. olacak sanırım. Ödemelerde hiç sıkıntı olmadı, iş sonu hemen ödemeyi yapıyor. İş çok kolay adamın üstüne ayaklarımızla basıyoruz sadece, birinin sırtını çiğniyormuş gibi.

  5. Ben de ek para kazanmam gerektiği için ayakmankenligi.com ile 2-3 ay çalıştım, sanırım 10 dan fazla defa çalışmışımdır.Güvenilir ve ödemeyi iş bitiminde yapıyor. Adam ayaklara ilgi duyuyor ve çiğnenmek için para ödüyor. İlk başta irite edici gelmişti, ama 2. 3. seferden sonra alıştım. Sınavlarım çok yoğun olduğu için şu anda çalışamıyorum, ama tekrar çalışacağım. Ayaklarım altın madeniymiş de benim haberim yokmuş 🙂

  6. Ben geçen hafta gittim çalışmaya, standart bir ayak modelliği çalışması değildi. Adamı ayaklarınızla çiğniyorsunuz, ben öyle çok yufka yürekli değilim o yüzden benim için kolay oldu. Stres attım hatta.
    En az 50 defa teşekkür etti ve ödememi iş bitince ödedi, davet edilirsem yine çalışırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.