Günlük İşler

Bayanlar İçin Part Time İşler

Bayanlar İçin Part Time İşler

Bayanlar İçin Part Time İşler

Bayanlar için part-time işler arıyorsanız doğru yerdesiniz; istediğiniz çalışma şekline uygun tüm işler, Part time iş ilanları, dönemsel ve freelance iş ilanlarını listelediğimiz sitemizde. Güncel Yarı Zamanlı İş İlanlarına buradan ulaşabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Fuar hostesliği, bayanların başvururabileceği işlerin başında fuar hostesliği işlerini sayabiliriz.

Ayak modelliği; bayanlar için en ideal ve kolay işlerin başında ayak modelliği geliyor. Birçok kişinin ne olduğundan bile haberi olmadığı bu iş aslında oldukça yaygındır ve düzenli olarak iş bulabilirsiniz. Aşağıdaki resme tıklayarak ayak modelliği ilanına başvurabilirsiniz.

 

Ayak Modelliği Başvuru

1 saatlik çalışma 100 TL, 2 saatlik çalışma 200 TL, 3 saatlik çalışma 300 TL’dir ve nakit olarak aynı gün ödenir.

İdeal Ayak Modelliği Adayları

Tabanlarınız nasırlı da olsa ayak modelliği başvurusu yapabilirsiniz. Bazı durumlularda ayaklarınızın hafif nasırlı olması sizin için avantaj bile olabilir. Aşağıdaki fotoğraftaki gibi ayağınızın topuk kısmı geniş ve hafif nasırlı ise bu sizi mükemmel bir ayak modeli adayı yapar. Buna benzer bir ayak yapınız varsa tereddütsüz başvuru yapabilirsiniz.

Ayak modelliği

Ayak Modelliği Başvuru Formu

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

4 Comments

  1. Ayak modelliği ilanı ile ilgileniyorum. Fotoğrafları gönderdikten sonra başvurumu yapacağım. Daha önce 1 defa benzer bir işte çalışmıştım. Haftada 1-2 defa düzenli olarak çalışabilirim.

  2. Ayak modelliği ilanı ile ilgileniyorum. Ayaklarım yüksek kavisli ve biçimlidir. 37 giyiyorum. 56 kiloyum 168 boyundayım. Birini çiğneyerek yapılan ayak modelliğini yapabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.