Günlük İşler

El Mankenliği Ajansları

El Mankenliği Ajansları

El mankeni olarak çalışmak isteyen model adayları ve modeller sitemizde bulunan ilanlara başvuru yapabilirler.

El Modelliği
El modelliği (mankeni) ayak mankenliği, yüz mankenliği gibi part modelliğin bir parçasıdır.  Moda, reklam ya da benzer amaçlar için  el modeli elinin amaca uygun olarak görsellerinin kaydedilmesi için poz verir.

El Modelliğinde Aranan Özellikler

El mankeni olmak için narin ve biçimli ellerin yanı sıra uzun ve düzgün parmak yapısı tercih nedenidir. Ayrıca el modellerinin elleri manikürlü ve bakımlı olmalıdır.

El Mankenleri Nerelerde İş bulabilir

El mankenleri; genellikle reklamcılık alanında iş bulabilirler, özellikleyiyecek içecek reklamlarında el modelleri sıklıkla kullanılmaktadır. Stok fotoğrafçıları da portfolyoları için sıklıkla el mankenleri ile birlikte çalışırlar.

Belgin Ajans İşleri İçin Tıklayınız

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

2 Comments

  1. El mankenliği ajansları ararken sitenize denk geldim, yazıları okuduktan sonra ayak modelliği için daha uygun olduğumu düşünüyorum. Hem el modelliği hem ayak modelliği için başvurabilir miyim? Düzenli olarak çalışmak istiyorum, ayak mankenliği ilanlarınızda düzenli olarak çalışabileceğimiz işlerden bahsetmişsiniz. Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

    1. El mankenliği ajansları yazımıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Evet, hem el modelliği hem de ayak modelliği için ayrı ayrı başvuru yapabilirsiniz. Düzenli olarak çalışmak isterseniz ayak modelliğini düşünebilirsiniz. Evet, sitemizdeki ayak mankenliği ilanlarında belirtildiği gibi düzenli olarak çalışabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.