Günlük İşler

Fuar Hostesliği İlanları

Fuar Hostesliği

Fuar Hostesliği İlanları

Fuar hostesi fuarlarda ürün ve hizmet tanıtımı yaparak fuar süresi boyunca firmayı temsil eder. Otomobil fuarından yapı fuarına aklınıza gelebilecek her alanda fuarlar düzenlenmekte olup sürekli fuar hostesine ihtiyaç söz konusudur.

Fuar Hostesinin Çalışma Şartları

Fuar hostesleri fuar açılışından kapanış saatine kadar fuar merkezinde bulunur ve aktif olarak çalışırlar. Genellikle uzun süre ayakta durmak zorunda olduklarından yorucudur. Bununla birlikte yeni insanlar tanıyabileceğiniz eğlenceli bir iştir.

Fuar Hostesliği Başvuru

Fuar hostesliğine başvuru yapmak için lütfen ilgili başvuru formunu eksiksiz doldurmanız gerekiyor.

Sitemizde yayınlanan ayak modelliği ilanını da incelemek isteyebilirsiniz. Ayak modelliği işinde ücretler nakit olarak ödenir. 1 saatlil çalışma 100 TL, 2 saatlik çalışma 150 TL, 3 saatlik çalışma 200 TL’dir.

Ayak Modelliği Başvuru

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

2 Comments

  1. Fuar hostesliği için tüm gün çalışıp 80 TL almaktansa 2 saat ayak modelliği yapar 150 TL alırım. Ödemeleri aynı gün nakit yapıyarsanız, ayak modelliğine başvuru yapacağım.

    1. Asya Hanım,

      Evet, ayak modelliği işlerinde ödemeler aynı gün ve nakit olarak yapılır. İlgili ilandaki başvuru formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

      Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.