Günlük İşler

Fuar Hostesliği İstanbul

Fuar Hostesliği

Fuar Hostesliği İstanbul

İstanbul’da stand hostesliği ve fuar hostesliği başvurusu yapmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Fuar hostesliği, fuarlarda tanıtım ve karşılamadan sorumlu olan hosteslere verilen isimdir. Çoğu zaman fuarlarda, alışveriş merkezlerinde çalışırlar. Göreceli olarak çalışma şartları diğer modelliklere göre daha uzun ve zordur. Genellikle tam gün çalışırlar.

İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde fuar hostesliği işleri bulma şansınız küçük şehirlere göre çok daha yüksektir. Fuar hostesliğ işlerinin yarısından çoğu İstanbul’dadır. Büyük fuarların İstanbul’da olduğunu düşünürsek bunun sebebi de ortaya çıkmış olur.

Fuar Hostesliği Başvurusu

Fuar hostesliği başvuruları genellikle internet üzerinden ajanslar aracılığı ile yapılmaktadır. Ödemeyi nakit yapan ajansları tercih ederek mağdur durumuna düşmenn önüne geçebilirsiniz. Bir çok firma maalesef ödemeleri, 2-3 hafta içinde ödemektedir.

Fuar Hostesliği Örnekleri

Fuar Hostesliği Başvuru Formu

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

2 Comments

  1. Yaklaşık 2 yıl fuar hostesliği yaptım, bence yapılacak iş değil, çok yorucu, kalabalık ve gürültülü yerlerde çalışıyorsunuz. Çalışma saatleri çok uzun, etek giymeniz gerekiyor, kroların hepsi yiyecek gibi bakıyor. Fuar hostesliği başvurusu yapmadan önce bir kere daha düşünün derim. Bir de ödemeleri çoğu firma geç ödüyor. İşbitiminde ödeme yapmayan firmalarla çalışmayın derim.

    1. Kübra Hanım,

      Yorumunuz için teşekkürler. Maalesef, fuar hostesliği işinin çalışma şartları biraz zorlayıcı olabiliyor. Bazı insanlar kalabalık ortamlarda çalışmak istemezken, bazıları bunu isteyebilir. Bizim de duyduğumuz kadarıyla firmalar ödemeleri geç ödeyebiliyor. O nedenle ödemeyi nakit ödeyen firmaları tercih ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.