Günlük İşler

GÜNDE 200 TL BAYAN ELEMAN ARANIYOR

GÜNDE 200 TL BAYAN ELEMAN ARANIYOR

GÜNDE 200 TL BAYAN ELEMAN ARANIYOR

Günlük 200 TL iş ilanları arıyorsanız, bu makalede yazdıklarımızı ve ayak modelliği ilanımızı inceleyebilirsiniz. Part-time iş veren ajanslar genellikle fiyatlandırmayı 200 TL ve 300 TL  aralığında yaparlar. Hem pandemi hem de ekonomik kriz nedeni ile part-time işlere olan ilgi son dönemde oldukça artmış durumda.  Part-time çalışabilecekleri iş ilanlarına nasıl ulaşabileceklerini bu makalede kısaca anlatmaya çalışacağız.

Belgin Ajans sitesindeki günlük iş ilanlarına aşağıda belirtilen bağlantı adresinden erişebilirsiniz. Bu ilanlarda belirtilen ücretler işin durumuna göre değişiklik göstermektedir. Günübirlik / part-time işlerde genellikle ücret 200 TL ya da 300 TL’dir.

Part-time iş ilanları genellikle: fotomodellik, fuar hotesliği, stand hostesliği, tanıtım hostesliği, karşılama hostesliği, ayak modelliği, el modelliği, fotomodellik ya da asistanlık olmaktadır.

Ayak Modelliği Başvuru

Ayaklarınız biçimli ve bakımlı ise part-time olarak çalışabileceğiniz bu işe başvuruda bulunabilirsiniz. Ücretler nakit olarka aynı gün ödeniyor.

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.