Günlük İşler

Günlük 100 TL Part-Time İşler

Günlük 100TL İş İlanları

Günlük 100 TL Part-Time İşler

Öğrencilere günlük part-time iş veren ajanslar genellikle fiyatlandırmayı 100 TL, 150 TL ve 200 TL olarak yapmaktadır. Ülkemizdeki öğrenci sayısını düşündüğümüzde büyük bir genç iş gücü olduğu yadsınamz bir gerçek, bu öğrencilerin part-time çalışabilecekleri iş ilanlarına nasıl ulaşabileceklerini bu makalede kısaca anlatmaya çalışacağız.

Belgin Ajans sitesinde öğrenciler için günlük iş ilanlarına aşağıda belirtilen bağlantı adresinden erişebilirsiniz. Bu ilanlarda belirtilen ücretler işin durumuna göre değişiklik göstermektedir. Günübirlik / part-time işlerde genellikle ücret 100 TL, 150 TL ya da 200 TL’dir.

Öğrenciler için iş ilanları genellikle: fuar hotesliği, stand hostesliği, tanıtım hostesliği, karşılama hostesliği, ayak modelliği, el modelliği, fotomodellik ya da asistanlık olmaktadır. Part-time İş İlanları için aşağıdaki linki tıklayınız!

Ayak Modelliği Başvuru

Günlük Part-Time İşler

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

3 Comments

  1. Ayak modelliği işinde 1 saatlik çalışma 100 TL nakit mi ödeniyor? Bu işle ilgileniyorum, öğrenciyim ve haftasonu çalışabileceğim bir iş arıyorum. Çiğneme işini yapabilirim. Akşam başvurumu yapacağım.

  2. Ayak modelliği işi ile ilgileniyorum. Günlük 100 TL nakit ödeme seçeneği ila başvuru yapabilir miyim? Çalışma yerine de yakınım, düzenli çalışmak isterim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.