Günlük İşler

Günlük 100TL İş İlanları

Günlük 100TL İş İlanları

Günlük 100TL İş İlanları

günlük 100TL iş ilanları için sitemizdeli ilanları inceleyebilirsiniz. Yarı zamanlı iş veren ajanslar genellikle fiyatlandırmayı 100 TL, 150 TL ve 200 TL olarak yapmaktadır. Ülkemizdeki öğrenci sayısını düşündüğümüzde büyük bir genç iş gücü olduğu yadsınamz bir gerçek, bu öğrencilerin part-time çalışabilecekleri iş ilanlarına nasıl ulaşabileceklerini bu makalede kısaca anlatmaya çalışacağız.

Belgin Ajans sitesinde günlük 100TL iş ilanlarını / öğrenciler için günlük iş ilanlarına aşağıda belirtilen bağlantı adresinden erişebilirsiniz. Bu ilanlarda belirtilen ücretler işin durumuna göre değişiklik göstermektedir. Günübirlik / yarı-zamanlı işlerde genellikle ücret 100 TL, 150 TL ya da 200 TL’dir.

Öğrenciler için iş ilanları genellikle: fuar hotesliği, stand hostesliği, tanıtım hostesliği, karşılama hostesliği, ayak modelliği, el modelliği, fotomodellik ya da asistanlık olmaktadır. Part-time İş İlanları için aşağıdaki linki tıklayınız!

2 saatlik çalışma için 200 TL nakit ödeyen ayak modelliği ilanı için aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz. Ayaklarınız bu çalışma için uygunsa 2 gün içinde çalışmaya davet edilirsiniz. Dilerseniz düzenli çalışma seçeneği de vardır.

Ayak Modelliği Başvuru

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.