Günlük İşler

Günlük 100TL İşler İstanbul

Günlük 100TL İş İlanları

Günlük 100TL İşler İstanbul

Günlük 100TL işler İstanbul için sitemizdeli ilanları inceleyebilirsiniz. Part-time iş veren ajanslar genellikle fiyatlandırmayı 100 TL, 150 TL ve 200 TL olarak yapmaktadır. Ülkemizdeki öğrenci sayısını düşündüğümüzde büyük bir genç iş gücü olduğu yadsınamz bir gerçek, bu öğrencilerin part-time çalışabilecekleri iş ilanlarına nasıl ulaşabileceklerini bu makalede kısaca anlatmaya çalışacağız.

Belgin Ajans sitesinde günlük 100TL iş ilanlarını / öğrenciler için günlük iş ilanlarına aşağıda belirtilen bağlantı adresinden erişebilirsiniz. Bu ilanlarda belirtilen ücretler işin durumuna göre değişiklik göstermektedir. Günübirlik / yarı-zamanlı işlerde genellikle ücret 100 TL, 150 TL ya da 200 TL’dir.

Site verilerimizi incelediğimiz de; günlük işler, günlük 100 TL işler, günübirlik iş istanbul, günlük 100 TL iş istanbul gibi aramaların olduğunu farkettik ve bu nedenle bu makaleyi yazma gereği duyduk.

İstanbul’da günlük 100 TL işler, öğrenciler için iş ilanları genellikle: fuar hotesliği, stand hostesliği, tanıtım hostesliği, karşılama hostesliği, ayak modelliği, el modelliği, fotomodellik ya da asistanlık olmaktadır. Part-time İş İlanları için aşağıdaki linki tıklayınız!

 

Ayak Modelliği Başvuru

 

Biçimli ayaklara sahipseniz ayak modelliği fırsatını değerlendirebilirsiniz. Tecrübe gerektirmeyen bu işte part-time çalışarak tam zamanlı çalışıyormuş gibi kazanabilirsiniz. Bu çalışmalarda sadece dizinizden aşağısı görünür. Detaylar için başvuru sayfasını ziyaret edebilir ve ilanın detaylarını inceleyebilirsiniz. Ayak Modelliği Başvuru

Fotomodellik Başvuru

Stok fotoğrafçılığı işi için bayan fotomodeller aranmaktadır. Fotojenik bir yüze sahipseniz bu işi değerlendirebilir ve başvuru yapabilirsiniz. Kısa video klipler ve fotoğraflar çekilecektir.

Fotomodellik Başvuru

Tecribe gerekli değildir.
Ücretler nakit olarak aynı gün ödenir
Haftalık ve aylık düzenli çalışma fırsatı sunulabilir.

Fotomodellik Başvuru Formu

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.