Günlük İşler

Günlük 150 TL İş İlanları İstanbul

Günlük 100TL İş İlanları

Günlük 150 TL İş İlanları İstanbul

Öğrencilere günlük part-time iş veren ajanslar genellikle fiyatlandırmayı 75 TL, 100 TL ve 150 TL olarak yapmaktadır. İstanbul’daki’daki öğrenci sayısını düşündüğümüzde büyük bir genç iş gücü olduğu yadsınamz bir gerçek, bu öğrencilerin part-time çalışabilecekleri iş ilanlarına nasıl ulaşabileceklerini bu makalede kısaca anlatmaya çalışacağız.

Belgin Ajans sitesinde öğrenciler için günlük iş ilanlarına aşağıda belirtilen bağlantı adresinden erişebilirsiniz. Bu ilanlarda belirtilen ücretler işin durumuna göre değişiklik göstermektedir. Günübirlik / part-time işlerde genellikle ücret 75 TL, 100 TL ya da 150 TL’dir.

Öğrenciler için iş ilanları genellikle: fuar hotesliği, stand hostesliği, tanıtım hostesliği, karşılama hostesliği, ayak modelliği, el modelliği, fotomodellik ya da asistanlık olmaktadır.

Biçimli ayaklara sahipseniz, çalışabileceğiniz en kolay çalışma şekli ayak modelliğidir. Aşağıdaki resme tıklayarak ayak modelliği başvurunuzu yapabilirsiniz. Tüm ödemeler nakit olarak aynı gün ödenir. 200 TL Nakit Ödeme

Ayak Modelliği Başvuru

Part-Time İş İlanları için aşağıdaki linki tıklayınız!

Part-Time İşler

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.