Günlük İşler

Günlük 150 TL Part-Time İşler

Günlük 150 TL Part-Time İşler

Günlük 150 TL Part-Time İşler

Öğrencilere günlük part-time iş veren ajanslar genellikle fiyatlandırmayı 100 TL, 150 TL ve 200 TL olarak yapmaktadır. Ülkemizdeki, özellikle İstanbul’daki öğrenci sayısını düşündüğümüzde büyük bir genç iş gücü olduğu yadsınamz bir gerçek, bu öğrencilerin part-time çalışabilecekleri iş ilanlarına nasıl ulaşabileceklerini bu makalede kısaca anlatmaya çalışacağız.

Belgin Ajans sitesinde öğrenciler için günlük iş ilanlarına aşağıda belirtilen bağlantı adresinden erişebilirsiniz. Bu ilanlarda belirtilen ücretler işin durumuna göre değişiklik göstermektedir. Günübirlik / part-time işlerde genellikle ücret 100 TL, 150 TL ya da 200 TL’dir.

Öğrenciler için iş ilanları genellikle: fuar hotesliği, stand hostesliği, tanıtım hostesliği, karşılama hostesliği, ayak modelliği, el modelliği, fotomodellik ya da asistanlık olmaktadır. Part-time İş İlanları için aşağıdaki linki tıklayınız!

Ayak Modelliği Başvuru

Günlük Part-Time İşler

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

5 Comments

  1. Bu çalışmada ayaklarımla sizi mi çiğnemem gerekiyor? Daha önce de böyle bir çalışma olduğunu duymuştum, ama hala şaşkınım doğrusu. Kabul edilirsem düzenli olarak çalışabilir miyim? 55 kiloyum 37 giyiyorum.

  2. Bu işin adı ayak modelliği değil, çiğneme modelliği olmalı bence. İş oldukça kolay görünüyor, spor salonuna gitmek yerine birini çiğneyip, üstüne para kazanmak kulağa hoş geliyor. Ben de ilgileniyorum bu işle, 36 giyiyorum 51 kiloyum 159 boyundayım.

  3. Ayak modelliği işleri arıyor ve başvurusu yapmak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Birbirinden farklı ayak mankenliği işlerini bulabilir ve anında başvuru yapabilirsiniz.

  4. Vasıfsız biri için 150 TL iyi bir ücret bence. Ağır kas gücü gerektirmeyen bir iş için ise 150 TL günlük oldukça iyi. Maalesef ekonomik durgunluk var ülkemizde, birçok insan işten çıkartılıyor ve iş bulamıyor. Yarı zamanlı işler bu nedenle önemli diye düşünüyorum. En azından 1-2 tane faturalarını ödeyebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.