Günlük İşler

Günlük 200 TL İş İlanları

Günlük 200 TL İş İlanları İstanbul

Günlük 200 TL iş ilanları arıyorsanız, bu makalede yazdıklarımızı ve ayak modelliği ilanımızı inceleyebilirsiniz. Part-time iş veren ajanslar genellikle fiyatlandırmayı 100 TL ve 200 TL  aralığında yaparlar. Hem pandemi hem de ekonomik kriz nedeni ile part-time işlere olan ilgi son dönemde oldukça artmış durumda.  Part-time çalışabilecekleri iş ilanlarına nasıl ulaşabileceklerini bu makalede kısaca anlatmaya çalışacağız.

Belgin Ajans sitesindeki günlük iş ilanlarına aşağıda belirtilen bağlantı adresinden erişebilirsiniz. Bu ilanlarda belirtilen ücretler işin durumuna göre değişiklik göstermektedir. Günübirlik / part-time işlerde genellikle ücret 100 TL ya da 200 TL’dir.

Part-time iş ilanları genellikle: fotomodellik, fuar hotesliği, stand hostesliği, tanıtım hostesliği, karşılama hostesliği, ayak modelliği, el modelliği, fotomodellik ya da asistanlık olmaktadır.

Ayak Modelliği 200 TL Nakit Ödeme

Biçimli ayaklara sahipseniz, çalışabileceğiniz en kolay çalışma şekli ayak modelliğidir. Tecrübe gerekmeyen bu iş için tek şart ayaklarınızın uygun olması. Aşağıdaki resme tıklayarak ayak modelliği başvurunuzu yapabilirsiniz. Tüm ödemeler nakit olarak aynı gün ödenir. 200 TL – 300 TL Günlük Nakit Ödeme

Ayak Modelliği Başvuru

Part-Time Günlük İşler

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.