Günlük İşler

Günlük 300 TL İş İlanları

Günlük 250 TL İş İlanları

Günlük 300 TL İş İlanları

Günlük 300 TL iş ilanları arıyorsanız, bu makalede yazdıklarımızı ve ayak modelliği ilanımızı inceleyebilirsiniz. Part-time iş veren ajanslar genellikle fiyatlandırmayı 200 TL ve 300 TL  aralığında yaparlar. Hem pandemi hem de ekonomik kriz nedeni ile part-time işlere olan ilgi son dönemde oldukça artmış durumda.  Part-time çalışabilecekleri iş ilanlarına nasıl ulaşabileceklerini bu makalede kısaca anlatmaya çalışacağız.

Belgin Ajans sitesindeki günlük iş ilanlarına aşağıda belirtilen bağlantı adresinden erişebilirsiniz. Bu ilanlarda belirtilen ücretler işin durumuna göre değişiklik göstermektedir. Günübirlik / part-time işlerde genellikle ücret 200 TL ya da 300 TL’dir.

Part-time iş ilanları genellikle: fotomodellik, fuar hotesliği, stand hostesliği, tanıtım hostesliği, karşılama hostesliği, ayak modelliği, el modelliği, fotomodellik ya da asistanlık olmaktadır.

Ayak Modelliği 300 TL Nakit Ödeme

Biçimli ayaklara sahipseniz, çalışabileceğiniz en kolay çalışma şekli ayak modelliğidir. Tecrübe gerekmeyen bu iş için tek şart ayaklarınızın uygun olması. Aşağıdaki resme tıklayarak ayak modelliği başvurunuzu yapabilirsiniz. Tüm ödemeler nakit olarak aynı gün ödenir. 200 TL – 300 TL Günlük Nakit Ödeme. İstanbul Part-time iş ilanları.

Ayak Modelliği Başvuru

İzmir Ayak Modelliği Başvuru

İzmir ve çevre illerde ayak modelliği yaparak günlük 300 TL kazanabileceğiniz bir iş arıyorsanız. İzmir ayak modelliği ilanını inceleyebilirsiniz. Eğer biçimli ayaklara sahipseniz bu fırsatı kaçırmayın, dileyen modeller haftalık düzenli olarak ayak modelliği işi yapabilirler. Manisa, Aydın, Urla, Çeşme gibi yerlerden de İzmir ayak modelliği işine başvuru yapabilirsiniz.

izmir ayak modelligi
izmir ayak modelligi
Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.