Günlük İşler

Günlük İş Ajansları

Günlük İş Ajansları

Günlük İş Ajansları

Günlük iş ajansları. Günlük iş ya da diğer bir deyiş ile part-time iş veren ajanslar arıyorsanız bu yazımızı okumak isteyebilirsiniz.

Öğrencilere ya da yarı zamanlı iş arayanlar için günlük part-time iş veren ajanslar genellikle fiyatlandırmayı 100 TL, 150 TL ve 200 TL olarak yapmaktadır. İstanbul’daki öğrenci sayısını düşündüğümüzde büyük bir genç iş gücü olduğu yadsınamz bir gerçek, bu öğrencilerin part-time çalışabilecekleri iş ilanlarına nasıl ulaşabileceklerini bu makalede kısaca anlatmaya çalışacağız.

Belgin Ajans sitesinde öğrenciler için ve de yarı zamanlı iş arayanlar için günlük iş ilanlarına aşağıda belirtilen bağlantı adresinden erişebilirsiniz. Bu ilanlarda belirtilen ücretler işin durumuna göre değişiklik göstermektedir. Günübirlik / part-time işlerde genellikle ücret 100 TL, 150 TL ya da 200 TL’dir.

Ayak Modelliği Başvuru Nakit Ödeme

Ayak Modelliği Başvuru

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

2 Comments

  1. Fuar hostesliği ilanı ararken sitenize denk geldim, ayak modelliği işi için ödemeler nakit mi yapılıyor? 2 saatlik çalışma 150 TL mi, ben tüm gün fuar hostesliği yapıyorum 80 TL alıyorum, onu da 2-3 hafta sonra ödüyorlar. Eğer ödemeler nakit yapılıyorsa ayak modeli oluyorum bugünden sonra.

    1. Deniz Hanım,

      Evet ayak modelliği işinde ödemeler nakit olarka aynı gün yapılır. Ayak modelliği işinde direkt benimle çalışırsınız. 2 saatlik çalışma ücreti 150 TL’dir. İlan detaylarında saat ve ücret bilgisini bulabilirsiniz.

      İlginiz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.