Günlük İşler

Günlük İş İlanları İstanbul

Günlük İş İlanları İstanbul

Günlük İş İlanları İstanbul

Günlük iş ilanları istanbul kelimesi ile arama yapıyorsanız muhtemelen part-time çalışarak ek gelir elde edebileceğiniz bir iş arıyorsunuz demektir. Sitemizdeli yarı-zamanlı günlük işleri inceleyerek sizin için uygun olan işlere başvuru yapabilirsiniz.

Belgin Ajans sitesinde öğrenciler için günlük iş ilanlarına aşağıda belirtilen bağlantı adresinden erişebilirsiniz. Bu ilanlarda belirtilen ücretler işin durumuna göre değişiklik göstermektedir. Günübirlik / part-time işlerde genellikle ücret 100 TL, 150 TL ya da 200 TL’dir.

Öğrenciler için iş ilanları genellikle: fuar hotesliği, stand hostesliği, tanıtım hostesliği, karşılama hostesliği, ayak modelliği, el modelliği, fotomodellik ya da asistanlık olmaktadır.

Ayaklarınız uygunsa ve düzenli ek gelir elde etmek isterseniz ayak modelliği ilanı ile ilgilenebilirsiniz. Bu çalışmada ücret nakit olarak aynı gün ödenir ve haftalık çalışma imkanı vardır. Çalışma saatini kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Gündüz ya da akşam saatlerinde çalışabilirsiniz. 40-70 KG aralığında iseniz ayaklarınız biçimli ise bu fırsatı kaçırmayın.

 

Ayak Modelliği Başvuru

 

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

2 Comments

  1. Günlük iş ilanları arıyordum sitenizi görüm, bu ayak modelliği işini yapabileceğimi düşünüyorum. 52 kiloyum, 36 giyiyorum.Daha önce birini çiğnemedim, ama ilanda deneyim gerekmediğini belirtmişsiniz. Hem stres atıp hem para kazanmak hayalimdeki iş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.