Günlük İşler

Günlük İş

Günlük İş

Günlük İş

Günlük iş ya da diğer bir deyiş ile part-time (yarı zamanlı) iş arıyorsanız, sitemizdeki ilanları inceleyebilirsiniz. Öğrenciler için ya da ek gelir elde etmek isteyenler için günlük iş ilanlarını inceleyip kendileri için uygun olduğuna inandığı ilana başvuru yapabilirler.

Günlük İş İlanları

Günlük iş ilanları diğer bir deyiş ile part-time iş ilanları olarak adlandırılır. Tam zamanlı bir işte çalışıyorken ek gelir kazanmak isteyenler için ve öğrenciler için günlük iş ilanları oldukça önemlidir. Sitemizde part-time iş ilanlarını başvurular sayfasında bulabilir ve sizin için uygun olan işlere başvuru yapabilirsiniz.

Ayak Modelliği Başvuru

Sitemizdeki aktif günlük iş ilanlarından biri de ayak mankenliği işidir. Sürekli ayak modelliği yapacak yeni modeller arıyoruz. Eğer biçimli ayaklara sahipseniz bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Haftalık ve aylık olarak çalışabileceğiniz seçenekleri seçebilirsiniz.

3 saatlik çalışma 200’TL dir. Ücretler nakit olarak aynı gün ödenir.
1 ay içinde 10 defa çalışarak 2.000 TL kazanabilirsiniz.

Ayak Modelliği Başvuru

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

1 Comment

  1. Bu ayak modelliğine başvurmak için deneyim gerekmiyor değil mi? Ayaklarıma güveniyorum ve ayak modelliği işene başvurmak istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.