Günlük İşler

Günlük Nakit İş İzmir

Günlük Nakit İş İzmir

Günlük Nakit İş İzmir

Günlük nakit işizmir  ilanları arıyorsanız, bu makalede yazdıklarımızı ve ayak modelliği ilanımızı inceleyebilirsiniz. Part-time iş veren ajanslar genellikle fiyatlandırmayı 200 TL ve 300 TL  aralığında yaparlar. Hem pandemi hem de ekonomik kriz nedeni ile part-time işlere olan ilgi son dönemde oldukça artmış durumda.  Part-time çalışabilecekleri iş ilanlarına nasıl ulaşabileceklerini bu makalede kısaca anlatmaya çalışacağız.

Belgin Ajans sitesindeki günlük nakit iş izmir ilanlarına aşağıda belirtilen bağlantı adresinden erişebilirsiniz. Bu ilanlarda belirtilen ücretler işin durumuna göre değişiklik göstermektedir. Günübirlik / part-time işlerde genellikle ücret 200 TL ya da 300 TL’dir. TL sürekli değer kaybettiği için güncel fiyatları ilan detaylarında görebilirsiniz.

Part-time iş ilanları genellikle: fotomodellikfuar hotesliğiyüz modelliği, stand hostesliği, tanıtım hostesliği, karşılama hostesliği, ayak modelliği, el modelliği, fotomodellik ya da asistanlık olmaktadır.

İzmir Ayak Modelliği Başvuru

Ayaklarınız biçimli ve bakımlı ise part-time olarak çalışabileceğiniz bu işe başvuruda bulunabilirsiniz. Ücretler nakit olarak aynı gün ödeniyor. Ayağınızın topuk kısmı geniş ise hiç tereddüt etmeden başvurabilirsiniz.

İzmir Günlük Ödemeli İş İlanı

Biçimli ayaklarınız varsa düzenli olarak çalışabileceğiniz ayak modelliği işlerinde ödemeler nakit olarak ödenir. Ayak işine başvuru yapmak için deneyimli olmanız gerekmez, tek şart ayaklarınızın bu iş için uygun olması. Şimdi izmir ayak modelliği başvurusu yap Başvurunuz 24 saat içinde değerlendirilir, olumlu olması durumunda 2 gün içinde çalışmaya davet edilirsiniz.

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.