Günlük İşler

Günlük Nakit Para İş

Günlük Nakit Para İş

Günlük Nakit Para İş

Günlük nakit para iş ilanları için makalemizi inceleyebilirsiniz. Ekonomik krizlerle boğuşan ülkemizde, maalesef işsizlik oranları oldukça yükselmiş durumda. Tam zamanlı iş bulmanın oldukça zor olduğu bir dönemden geçiyoruz ve bu nedenle de çoğu kişi günlük peşin para iş ilanları aramakta.

Sitemizde günlük nakit para ödeyen ilanların bazıları ayak modelliği ve fotomodellik olarak sıralanabilir. Ayak modelliği işinde düzenli olarak da çalışma fırsatınız olabiliyor. Eğer bakımlı ve biçimli ayaklara sahipseniz bu fırsatı değerlendirmek isteyebilirsiniz. Özellikle yüksek kavisli ayaklarınız ve geniş topuklara sahipseniz ayda 12 defa çalışabilir ve asgari ücret kazanabilirsiniz.

Ayak Modelliği

Ücret nakit olarak günlük ödenir.
2 saatlik çalışma 200 TL’dir.
Tecrübe gerekli değildir.
Haftalık ve aylık düzenli olarak çalışmanız mümkündür.

Ayak Modelliği Başvuru

Stok fotoğrafçılığı işi için bayan fotomodeller aranmaktadır. Fotojenik bir yüze sahipseniz bu işi değerlendirebilir ve başvuru yapabilirsiniz. Kısa video klipler ve fotoğraflar çekilecektir.

Tecribe gerekli değildir.
Ücretler nakit olarak aynı gün ödenir
Haftalık ve aylık düzenli çalışma fırsatı sunulabilir.

Fotomodellik Başvuru Formu

 

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

2 Comments

  1. Ayak modelliği yapmak istiyorum. Boyun ile diz arası kapalı olmak kaydıyla her türlü,şeffaf olmayan giysi modelliği de yapabilirim. Üniversite mezunuyum. Büyük beden mankeniyim. Kadıköy’e yakın oturuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.