Günlük İşler

Günlük Peşin 250 TL İş İlanları

Günlük 250 TL İş İlanları

Günlük Peşin 250 TL İş İlanları

Günlük peşin 250 TL iş ilanları arıyorsanız, bu makalede yazdıklarımızı ve ayak modelliği ilanımızı inceleyebilirsiniz. Part-time iş veren ajanslar genellikle fiyatlandırmayı 200 TL ve 300 TL  aralığında yaparlar. Hem pandemi hem de ekonomik kriz nedeni ile part-time işlere olan ilgi son dönemde oldukça artmış durumda.  Part-time çalışabilecekleri iş ilanlarına nasıl ulaşabileceklerini bu makalede kısaca anlatmaya çalışacağız.

Belgin Ajans sitesindeki günlük peşin 250 TLiş ilanlarına aşağıda belirtilen bağlantı adresinden erişebilirsiniz. Bu ilanlarda belirtilen ücretler işin durumuna göre değişiklik göstermektedir. Günübirlik / part-time işlerde genellikle ücret 200 TL ya da 300 TL’dir. Bu işler fotomodellik, ayak modelliği ve yüz mankenliği işleridir.

Aşağıda mükemmel ayak modelliği adaylarını görebilirsiniz. Ayak tabanlarınızın uygun olduğunu düşünüyorsanız ayak modelliğine başvurabilirsiniz. Başvurunuz 24 saatte yanıtlanır.

Ayak Modelliği Başvuru Formu

Antalya Ayak Mankenliği

Ayak Modelliği Başvuru Formu

Ayak Modelliği Başvuru

Ayak Modelliği Başvuru Formu

Fotomodellik Başvuru

Fotojenik bir yüze sahipseniz ve atletik / ince bir yapınız varsa fotomodellik ilanına başvurabilirsiniz. Fotomodellik işinde ödemeler nakit olarak yapılır. Genellikle stok fotoğraf fotoğraf ve video çekimleri yapılır.

Fotomodellik Başvuru

Fotomodellik Başvuru

Fotomodellik Başvuru

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.