Günlük İşler

Günlük Peşin İş

Günlük Peşin İş

Günlük Peşin İş

Günlük peşin iş ilanları arıyorsanız, bu makalede yazdıklarımızı ve ayak modelliği ilanımızı inceleyebilirsiniz. Part-time iş veren ajanslar genellikle fiyatlandırmayı 200 TL ve 300 TL  aralığında yaparlar. Hem pandemi hem de ekonomik kriz nedeni ile part-time işlere olan ilgi son dönemde oldukça artmış durumda.  Part-time çalışabilecekleri iş ilanlarına nasıl ulaşabileceklerini bu makalede kısaca anlatmaya çalışacağız.

Belgin Ajans sitesindeki günlük peşin iş ilanlarına aşağıda belirtilen bağlantı adresinden erişebilirsiniz. Bu ilanlarda belirtilen ücretler işin durumuna göre değişiklik göstermektedir. Günübirlik / part-time işlerde genellikle ücret 200 TL ya da 300 TL’dir. TL sürekli değer kaybettiği için güncel fiyatları ilan detaylarında görebilirsiniz.

Günlük Peşin İş

Part-time iş ilanları genellikle: fotomodellik, fuar hotesliği, yüz modelliği, stand hostesliği, tanıtım hostesliği, karşılama hostesliği, ayak modelliği, el modelliği, fotomodellik ya da asistanlık olmaktadır.

Ayak Modelliği Başvuru

Ayaklarınız biçimli ve bakımlı ise part-time olarak çalışabileceğiniz bu işe başvuruda bulunabilirsiniz. Ücretler nakit olarak aynı gün ödeniyor.

Ayak Modelliği

Biçimli ayaklarınız varsa düzenli olarak çalışabileceğiniz ayak modelliği işlerinde ödemeler nakit olarak ödenir. Ayak işine başvuru yapmak için deneyimli olmanız gerekmez, tek şart ayaklarınızın bu iş için uygun olması. Şimdi ayak modelliği başvurusu yap Başvurunuz 24 saat içinde değerlendirilir, olumlu olması durumunda 2 gün içinde çalışmaya davet edilirsiniz.

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.