Günlük İşler

Günlük Peşin Para İş İstanbul

Günlük Peşin Para İş İstanbul

Günlük Nakit Ödeme Yapan İş İlanları

İstanbul ülkeminiz en büyük şehri olması sebebi ile iş potansiyeli anlamında da en fazla seçeneği sunan ilimizdir. 16 milyonu geçen (göçmenleri bu sayıya dahil ediyorlar mı bilmiyorum, maalesef 1 milyondan fazla göçmen var İstanbul’da.) nufusu ile hem çalışan hem de iş verenler için çok fazla iş gücü potansiyelinin olduğu mega bir şehir İstanbul.

Günlük Temizlikçi İşleri

Günlük-Temizlikçi-Bayan-Aranıyor

Gündelik temizlikçilik işlerinde ödemeler iş bitiminde ve nakit olarak yapılır. Vasıfsız kadınların tercih ettiği bu iş haliyle çok kolay değildir. Bedenen yorulursunuz, ama iş bitiminde nakit olarak ödemenizi alırsınız.

Ayak Modelliği

Yarı zamanlı İş İlanları

Çoğu kişinin bilmediği ayak modelliği işi yurt dışında oldukça yaygın bir iştir. Ayaklarınız biçimli ve bakımlı ise bir altın madenine sahipsiniz demektir. Birçok farklı alanda ayak mıdelliği yapabilirsiniz. Uzun boylu ve fit olmanız da gerekmeyen bu iş için ayaklarınızın uygun olması yeterli. Şunu da belirtmekte fayda var 100 kadından en fazla 10 tanesinin ayakları bu iş için uygundur.

Ayak Modelliği işinde ücretler 1 saat içim 100 TL, 2 saat için 150 TL, 3 saatlik çalışma için 200 TL’dir ve nakit olarak aynı gün ödenir. Uygun modeller için düzenli çalışma fırsatı vardır. Ayaklarınız bu iş için uygunsa haftada 10 defa çalışabilirsiniz.

Ayak Modelliği Başvuru

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.