Günlük İşler

Günlük Peşin Para İş İzmir

İstanbul Fotomodellik Başvuru

Günlük Peşin Para İş İzmir

İzmir’de peşin para ödemesi yapan iş arıyorsanız, aşağıdaki ilanlarımızı inceleyebilirsiniz. Bu işler için ödemeler nakit olarak aynı gün ödenmektedir. İzmir günlük nakit ödeme yapan işleri kısaca, ayak modelliği ve fotomodellik olarak ikiye ayırabiliriz. İzmir part-time iş ilanları; ayak modelliği ve fotomodelliktir.

Bayan Ayak Modelliği Başvuru  Nakit Ödeme

Yarı zamanlı İş İlanları

Biçimli ayaklara sahipseniz ayak modelliği yapabilir ve nakit ödeme seçeneği ile günlük çalışabilirsiniz. Bu çalışmada çalışmalar genellikle 3 saat sürer ve ödeme nakit olarak iş bitiminde ödenir. Ücret işe ve ayağınızın uygunluk durumuna göre değişkenlik gösterebilmektedir, ama genellikle 200 TL ile 300 TL arasındadır. Ayak tabanlarınız pembe ise ve geniş ayak topuğunuz varsa başvurunuz %100 kabul edilir ve çalışmaya davet edilirsiniz. Ayak Modelliği Başvuru için tıklayınız

Bayan Fotomodellik Başvuru  Nakit Ödeme

Fotomodellik Başvuru Formu

Stok fotoğraf çekimleri için fotojenik bayan modeller arıyoruz. Bu çalışmada çalışmak için profesyonel olmanız gerekmez, fotojenik bir yüze sahipseniz ve orantılı bir fiziğiniz varsa başvuru yapabilirsiniz. Modellik işi için ödeme iş bitiminde peşin olarak ödenir. Başvuru için tıklayınız.

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

2 Comments

  1. Ben de İzmir’de günlük peşin para iş arıyorum. Part-time olarak hafta içi ve hafta sonu çalışabilirim. Ayak modelliği ve fotomodellik için de uygun olduğumu düşünüyorum. Hiç tercübem yok, ama ücretlerin nakit olarak ödendiği için başvuru yapmak istiyorum. Ayak modelliği işinde daha başarılı olacağımı düşünüyorum.

    1. Ceyda Hanım,

      Günlük Peşin Para İş İzmir yazımıza yorumunuz için teşekkür ederiz. Bu ilanlara başvuru yapmak için tecrübe gerekmiyor. Sizin de belirttiğiniz gibi ödeme nakit olarak aynı gün yapılıyor. Ayaklarınızın uygun olduğunu düşünüyorsanız ayak modelliğine başvurabilirsiniz. Haftalık düzenli olarak ayak modelliği yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.