Hakkımızda Belgin Ajans

Belgin Ajans; fuar hostesi, stand hostesi, tanıtım hostesi, fuar mankeni, stand mankeni, erkek manken, bayan manken, ünlü manken, medyatik manken, katalog mankeni, yabancı manken, direct booking manken, prova mankeni, büyük beden manken, DJ, fotomodel, dansçı ve dans grupları, TV sunucusu, tanıtım mankeni, oyuncu, sanatçı, sporcular v.b. yetenekli kişilerden oluşan 0-80 yaş arasında kadın, erkek ve çocukların oluşturduğu tam hizmet ajansıdır. Belgin Ajans hizmetlerini çevrim içi olarak internet üzerinden vermektedir.

Türkiye’de organizasyonlara ve görsel dünyaya gönül vermiş insanlar tarafından kurulan Belgin Ajans geçmişinde bıraktığı güzel işleri daha da büyüterek Türkiye’de bugüne kadar yapıldığı sanılan işlere farklı bir profesyonellik anlayışıyla yaklaşmış, müşterileri ile sadece bir seferlik olarak değil sürekli çalışma ve müşterinin isteklerine tam anlamı ile cevap verme amacıyla hareket etmiş ve bunu başardığını artan müşteri portföyü, profesyonel kadrosu ile tüm Türkiye’ye göstermiştir. Belgin Ajans’ın kurucusu Özgür Çınar’dır.

2007 yılı itibari ile bir çok organizasyonu yöneten, yapılandıran ve bunun sonucunda adı duyulduğu zaman insanların yüzünde tebessüm bırakan bir ekibe sahip olan Belgin Ajans geçmişte olduğu gibi gelecekte de kendine rakip olarak sadece kendisini görecek, yaptığı işlerde bunun en büyük ispatı olacaktır.

Sadece İstanbul olarak değil, tüm Türkiye’yi bir bir çalışma sahası olarak gören bizler; ekibimiz ve siz müşterilerimizden aldığımız destek ile sürekli kendimizi yenileyerek, iş ayrımı yapmadan yapabileceklerimizin sınırlarını zorlayarak, hayal gücümüzle yolumuza aydınlatarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Belgin Ajans hakkında yapılmış yorumlar ve değerlendirmeleri bu makalede bulabilirsiniz. Referanslar daha önce çalışılan modeller tarafından yapılmıştır.

Sizinle çalışmak çok eğlenceliydi. Ayak modeliği ihtiyacınız olduğunda sizinle seve seve yeniden çalışmak isterim. İpek S.

Hızlı ödeme için teşekkür ederim. Projelerinizde tekrar yüz modelliği yapmak isterim.Özge İ.
Çok kısa sürede dönüş yaptığınız için teşekür ederim. El modeline ihtiyaç duyduğunuzda lütfen beni hatırlayın :)Mine K.

Bu kıdar kısa sürede çağrılınca olduka şaşırdım. Başvurumun ertesi gün çalışabileceğim aklımın ucundan geçmezdi. Aynı gün ödeme için de çok teşekkür ederim. Özlem Ç.

Fuar hostesliği için başvurmayı düşünüyordum ama ayak modelliği ilanına başvuru yaptım. 1 hafta içerisinde davet ettiğiniz ve iş bitiminde ücreti ödediğiniz için teşekkür ederim. Haftaya tekrar gelebilirim.Özge K.

2 yıldır ayak mankenliği yapıyorum ve sizinle çalışmaktan son derece memnunum.Gökçe U.

>> Öğrenciler İçin Part-Time İşler İçin Tıklayınız! <<