Günlük İşler

Hosteslik Başvurusu 2019

Hosteslik Başvurusu 2019

Hosteslik Başvuruları / Kabin Memurluğu Başvuruları 2019

Hosteslik başvuruları diğer bir adı ile kabin memurluğu başvuruları 2019 yılı için hala devam ediyor. Aşağıda belirtilen adreslerden başvurularınızı yapabilirsiniz.

Hosteslik Başvurusu 2019

Kabin Memuru Nedir?

Geçerli sertifikaya sahip, uçuş sırasında yolcu emniyeti ve konforundan kabin amirine karşı sorumlu kabin ekibi üyesidir. Erkek kabin memurlarına host; bayan kabin memuruna ise hostes denmektedir. Yolcularla uçakta konforlu bir yolculuk geçirmelerini sağlayan ve onlarla yakından ilgilenen uçak personelidir. Bir bakıma bulut manzaralı ofislerde çalışan operasyon memurlarıdırlar.

Hosteslik Başvurusu 2019

Kabin Memurları Maaşları Ne kadar?

Bir yıllık tecrübeli bir kabin memuru 5-6 bin TL, 5 yıllık tecrübeli bir kabin memuru 7-8 bin TL, 15 yıllık tecrübeli bir kabin amiri 9-10 bin TL maaş alıyor. – Ayrıca yılda 4 maaş ikramiye var. Bunların dışında yakıt parası, yatı seferlerinde harcırahlar da maaşa ekleniyor.

Kabin Memuru

THY’de Kabin Memuru Olmak

325 uçaktan oluşan dev filosuyla dünyada 304 noktaya uçan THY’de 2018 itibariyle 130’u yabancı olmak üzere 10 bin 500 kabin memuru çalışıyor. Yıl sonu itibariyle rakamın 11 bin 500 olması planlanıyor.

Kabin memuru olmak isteyen bir kişinin, öncelikle belirlenen yaş, boy ve kilo standardında olması gerekiyor. Kriterler erkek ve kadına göre de değişiyor. İngilizce’de belli bir seviyenin üstünde olmasını aranan niteliklerden. Kariyer sayfasından THY ilanlarını takip edebilirsiniz.

Sitemizde yer alan part-time nakit ödeme yapan iş ilanları da inceleyebilirsiniz.

Part-time İşler

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.