Günlük İşler

İstanbul Günlük İş İlanları

İstanbul Günlük İş İlanları

İstanbul Günlük İş İlanları

İstanbul günlük iş ilanları, bir başka deyiş ile part-time işleri sitemizdeki başvurular bölümünde görebilirsiniz. Günlük modellik ve ajans işlerinin yanında modellik dışında da günübirlik işleri web sayfamızda bulabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Günlük iş ilanlarına nasıl başvuru yapılır?

Öncelikle sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz iş ilanına başvuru yapmanız gerekir, bunun için başvuru formunu eksiksiz doldurmanız gerekir. Örnek verecek olursak; ayak modelliği ya da fuar hostesliği başvurusu yapmak istiyorsunuz. Bunun için ilgili formu doldurmanız ve gerekli fotoğrafları başvuru esnasında eklemeniz gerekir. Eğer aktif iş ilanlarına başvurduysanız en geç 2 gün içinde çalışmaya davet edilirsiniz.

Ödemeler Nakit Yapılıyor mu?

Evet, tüm ilanlar için ödemeler iş bitiminde (aynı gün) nakit olarak ödenir.

En avantajlı günlük iş hangisi?

Ayak mankenliği olarak adlandırılan iş hem oldukça kolay hem de çalışması bir bakıma eğlenceli olduğu için tavsiye edebiliriz. Çalışma saatlerinin de oldukça esnek olduğu ayak modelliği işine başvuru yapmak için deneyime de ihtiyacınız yok. Dileyen modeller düzenli olarak da ayak modelliği işinde çalışabilirler. Ayaklarınız biçimli ise bu fırsatı değerlendirmelisiniz.

Aşağıdaki görsele tıklayarak ayak modelliği başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ayak Modelliği

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

2 Comments

  1. İstanbul Anadolu yakasında günlük iş arıyorum. Fuar hostesliği, ayak modelliği ve stand hostesliği işlerine başvuru yapmak istiyorum. Ücret ve çalışma süresini kıyaslayınca ayak modelliği işi hem kısa sürüyor hem de daha çok ödeniyor. 36 numara giyiyorum, başvuru yapabilir miyim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.