Günlük İşler

İstanbul Günlük İş

İstanbul Günlük İş

İstanbul Günlük İş

İstanbul Günlük iş ilanları ile arama yapıyorsanız muhtemelen part-time çalışarak ek gelir elde edebileceğiniz bir iş arıyorsunuz demektir. Sitemizdeli yarı-zamanlı günlük işleri inceleyerek sizin için uygun olan işlere başvuru yapabilirsiniz.

Belgin Ajans sitesinde öğrenciler ve part-time iş arayanlar içinn günlük iş ilanlarına aşağıda belirtilen bağlantı adresinden erişebilirsiniz. Bu ilanlarda belirtilen ücretler işin durumuna göre değişiklik göstermektedir. Günübirlik / part-time işlerde genellikle ücret 100 TL, 150 TL ya da 200 TL’dir. Sitemizdeki tüm işler için ödemeler aynı gün ve nakit olarak yapılır.

Öğrenciler için iş ilanları genellikle: fuar hotesliği, stand hostesliği, tanıtım hostesliği, karşılama hostesliği, ayak modelliği, el modelliği, fotomodellik ya da asistanlık olmaktadır.

Ayaklarınız uygunsa ve düzenli ek gelir elde etmek isterseniz ayak modelliği ilanı ile ilgilenebilirsiniz. Bu çalışmada ücret nakit olarak aynı gün ödenir ve haftalık çalışma imkanı vardır. Çalışma saatini kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Gündün ya da akşam saatlerinde çalışabilirsiniz. 40-70 KG aralığında iseniz ayaklarınız biçimli ise bu fırsatı kaçırmayın.

 

Ayak Modelliği Başvuru

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

2 Comments

  1. İstanbul’da günlük iş arıyorum. Ayak modelliği ilanınızla ilgileniyorum. Birini çiğneyerek çalışılan ayak modelliğini yapabilirim. Ödemelerin nakit ve aynı gün ödendiği yazıyor ilanda. Haftada 1 defa çalışabilir miyim?

    1. Ayla Hanım,

      Evet, ödemeler aynı gün ve nakit olarak ödenir. İlan detayında tüm bilgiler günceldir. Ayaklarınız uygunsa, evet haftada 1 defa çalışabilirsiniz.

      Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.