Günlük İşler

İstanbul Günlük Ödemeli İş İlanı

İstanbul Günlük Ödemeli İş İlanı

İstanbul Günlük Ödemeli İş İlanı

İstanbul’da günlük ödemeli iş ilanı arıyorsanız, sitemizdeki iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. İstanbul ülkeminiz en büyük ili olması sebebi ile iş potansiyeli anlamında da en fazla seçeneği sunan ilimizdir. Yaklaşık 20 milyon milyonluk  nufusu ile hem çalışan hem de iş verenler için çok fazla iş gücü potansiyelinin olduğu mega bir şehir İstanbul.

Ayak modelliği

Çoğu kişinin bilmediği ayak modelliği işi yurt dışında oldukça yaygın bir iştir. Ayaklarınız biçimli ve bakımlı ise bir altın madenine sahipsiniz demektir. Birçok farklı alanda ayak modelliği yapabilirsiniz. Uzun boylu ve fit olmanız da gerekmeyen bu iş için ayaklarınızın uygun olması yeterli. Şunu da belirtmekte fayda var 100 kadından en fazla 10 tanesinin ayakları bu iş için uygundur.

İstanbul Günlük Ödemeli İş İlanı

Ayak Modelliği işinde ücretler 1 saat içim 100 TL, 2 saat için 200 TL, 3 saatlik çalışma için 300 TL’dir ve nakit olarak aynı gün ödenir. Uygun modeller için düzenli çalışma fırsatı vardır. Ayaklarınız bu iş için uygunsa haftada 10 defa çalışabilirsiniz.

Tabanlarınız nasırlı da olsa ayak modelliği başvurusu yapabilirsiniz. Bazı durumlularda ayaklarınızın hafif nasırlı olması sizin için avantaj bile olabilir. Aşağıdaki fotoğraftaki gibi ayağınızın topuk kısmı geniş ve hafif nasırlı ise bu sizi mükemmel bir ayak modeli adayı yapar. Buna benzer bir ayak yapınız varsa tereddütsüz başvuru yapabilirsiniz.

Ayak Modelliği Başvuru Formu

Ayak Modelliği Başvuru

Ayak Modelliği Başvuru Formu

Aşağıdaki gibi geniş topuk yapınız varsa ayak modelliğine %100 kabul edilirsiniz.

Ayak Mankenliği Ücret

Ayak Modelliği Başvuru

Fotomodellik Başvuru

Stok fotoğrafçılığı işi için bayan fotomodeller aranmaktadır. Fotojenik bir yüze sahipseniz bu işi değerlendirebilir ve başvuru yapabilirsiniz. Kısa video klipler ve fotoğraflar çekilecektir.

Fotomodellik Başvuru

Tecribe gerekli değildir.
Ücretler nakit olarak aynı gün ödenir
Haftalık ve aylık düzenli çalışma fırsatı sunulabilir.

Fotomodellik Başvuru Formu

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.