Günlük İşler

İstanbul Modellik Başvuru

Fotomodellik Başvuru

İstanbul Modellik Başvuru

Modellik ya da diğer bir deyiş ile fotomodellik başvurusu yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Fotojenik bir yüzünüz ve ölçülü bir fiziğiniz varsa fotomodellik başvurusu yapabilirsiniz. Modellik başvurusu yapmak için profesyonel olmanız gerekmez. Amatör modeller de çeşitli stok fotoğraf ve video çekimlerinde modellik yapabilirsiniz.

Fotomodellik Başvuru

Fotomodellik başvurunuzu sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Farklı konularda yapılacak olan fotoğraf ve kısa video çekimlerinde çalışmak üzere amatör ve profesyonel modeller arıyoruz. Stok fotoğrafçılığı çekimleri için çeşitli yüzlere ve modellere ihtiyacımız var ve tüm amatör ve profesyonel model başvurularınız ciddiye alıyor ve değerlendiriyoruz.

Stok fotoğraf, fotoğrafçıların telifsiz şekilde fotoğraf stok web siteleri aracılığıyla fotoğraflarını satmasıyla satılan imajlardır. Bu fotoğraflar geniş kullanım haklarına sahip olabilir veya sadece editoryal amaçlar için kullanılabilir.

Ayak Modelliği Başvuru Nakit Ödeme

Yüzünüz görünmeden modellik yapmak istiyorsanız ayak modelliği işini değerlendirebilirsiniz. Biçimli ve bakımlı ayaklarınız varsa ayak modelliğine başvuruda bulunabilirsiniz.

Ayak Modelliği Başvuru

Ayak Modelliği Başvuru Nakit Ödeme

Ayak modelliği sadece ayakkabı modelliği demek değildir. Özellikle ayak tabanlarınızın göründüğü ayak videolarınızın çekildiği çalışma şeklinde ve daha farklı şekilllerde ayak mankenliği işleri vardır.

Ayak Modelliği Başvuru Nakit Ödeme

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.