Günlük İşler

İstanbul Pendik Günlük İş İlanları

Pendik Günlük İş İlanları

İstanbul Pendik Günlük İş İlanları

İstanbul Pendik günlük iş ilanları için sitemizdeki başvurular bölümünü inceleyebilir ve sizin için uygun olan ilana başvuru yapabilirsiniz. Aradığınız, tam zamanlı, dönemsel ve yarı zamanlı iş ilanları ise doğru adrestesiniz.

Pendik Günlük Eleman İş İlanları

Pendik bölgesinde yarı zamanlı, dönemsel ve nakit ödeme yapan iş ilanları için aşağıda sizler için önerdiğimiz işleri inceleyebilirsiniz. Bunların başında ayak modelliği, günlük temizlik, fuar hostesliği ve stand hostesliği gelmektedir.

Ayak Modelliği Günlük Nakit Ödeme 200 TL

Ayak modelliği bayanların değerlendirebileceği en kolay ve tecrübe gerektirmeyen iş ilanı olarak listemizde 1. sıraya yerleşmektedir. Tek kriter ayaklarınızın biçimli olmasıdır. Günlük nakit ödeme ile diğer işlerden ayrılan tarafı 1,2 ve 3 saatlik çalışma seçenekleriniz olmasıdır. 1 saat 100 TL, 2 saat 150 TL, 3 saat 200 TL’dir ve nakit olarak aynı gün ödenir.

Evlere Günlük Temizlikçi

Günlük temizlikçilik son zamanlarda oldukça talep gören meslekler arasında yer almaktadır. Biraz yorucu olmasının dışında zor bir yanı olmayan bu işte ücretleri nakit olarak iş bitiminde alırsınız.

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.