Günlük İşler

İzmir Part-Time İş İlanları

İzmir Yarı Zamanlı İş İlanları

İzmir Part-Time İş İlanları

İzmir’de part-time iş ilanları arıyorsanız sitemizdeki ilanları incelemek isteyebilirsiniz. Modellik ve ajans işleri için başvuru sayfamızdaki yarı-zamanlı iş ilanlarına göz atabilirsiniz. Web sayfamızda özellikle fuar hostesliği, stand hostesliği, el mankenliği, ayak mankenliği gibi part-time işleri bulabilir ve sizin için uygun olan ilana başvuruda bulunabilirsiniz.

İzmir Bayanlar İçin Part-Time İşler

Sitemizde yayınlanan ayak modelliği ilanına başvuruda bulunabilirsiniz. Bu çalışmaya katılabilmek için ayaklarınızın biçimli olması yeterli. Tecrübe gerektirmeyen bu ilana aşağıdaki bağlantı adresinden başvuruda bulunabilirsiniz.

İzmir Ayak Modelliği Başvuru

Ayak Modelliği Ücretleri

Ayak modelliği için tüm ücretler aynı gün ve nakit olarak ödenir. Ayakları uygun olan adaylar için düzenli çalışma fırsatı vardır. Çalışma içeriğine göre genellikle 2-3 saat sürer ve 100 TL – 200 TL arasında nakit ödeme yapılır. Dileyen modeller haftalık ve aylık düzenli olarak çalışabilirler.

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

2 Comments

  1. İzmir’de part-time iş arıyorum, öğrenciyim hafta içi ve hafta sonları çalışabilirim. Daha önce birkaç defa fuar hostesliği deneyimim var. Haftada 1-2 gün düzenli olarak çalışabileceğim modellik iş ilanlarında çalışabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.