Günlük İşler

İzmir Part-Time İşler

İzmir Yarı Zamanlı İş İlanları

İzmir Part-Time İşler

İzmir part-time işler konusunda oldukça çeşitliliği olan bir ilimizdir. Öğrenci nüfusunun fazla olması part-time iş arayan öğrencilerin de fazla olduğu anlama gelir. Bir çok fuara ev sahipliği yapan İzmir’de genellikle fuar hostesliği ve hostluğu bir talep vardır. Stand hostesliği de İzmir’de bulabileceğiniz bir başka part-time iştir.

İzmir Öğrenciler İçin Part-Time İşler

İzmir’de 200 bin’e yakın üniversite öğrencisi olması haliyle part-time iş talebi oluşturmaktadır. Ek gelir kazanmak isteyen öğrenciler için bir çok iş fırsatı vardır. İzmir’de günlük iş arıyorsanız, sitemizdeki başvurular sayfasında bununan ayak modelliği ilanına başvurabilirsiniz. Nakit ödeme seçeneği ile ayak mankenliği ilanı bayan öğrencilerin tercih edebileceği bir iştir.

Ayak Modelliği Başvuru

Ayak Modelliği Başvuru

Ayak modelliği işinde haftalık düzenli çalışma fırsatı vardır. Eğer biçimli ayaklara sahipseniz ve part-time iş arıyorsanız bu iş tam size göre. 1 ay içinde 10-12 defa, 3-4 saat çalışarak 2.000 TL kazanmanız mümkün.

Part-Time İş Başvuru Formu

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

2 Comments

  1. İzmir’de part-time iş arıyorum Ege üniversitesinde öğrenciyim. Ayak modelliği ilanınızı gördüm ve başvuru yapmak istiyorum. Ayaklarımın bu iş için uygun olduğunu düşünüyorum. Ücretleri nakit olarak iş bitiminde ödüyor olmanız benim için işe başvurmamda etkili oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.