Günlük İşler

izmir part time öğrenci iş ilanları

izmir part time öğrenci iş ilanları

izmir part time öğrenci iş ilanları

izmir part time öğrenci iş ilanları için sitemizdeki yarı-zamanlı ilanları inceleyebilirsiniz. Yüz modelliği, fuar hostesliği, stand hostesliği, ayak modelliği, fotomodellik gibi kategorilerdeki ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Uygun bulunursanız en kısa sürede çalışmaya davet edilirsiniz, bu süre genelde 1-2 gün civarındadır.

İzmir Part-Time İşler ve Ücretleri

İzmir part-time iş ilanları için ödenen ücretler işin süresine ve çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Örneğin bir fotomodellik çalışmasında profesyonel mankenlik yaparsanız günde 200 – 300 TL civarında kazanabilirsiniz. Ama profesyonellik gerektirmeyen işler için ödenen ücretler genelde 100- 200 TL aralığındadır.

Ayak modelliği ilanı ile ilgilenirseniz düzenli çalışma fırsatı da elde edebilirsiniz. Bu çalışma için sadece bayanlar başvurabilir, bu çalışmada tecrübeli olmanız da gerekmiyor. Ödenen ücret 3 saat için 200 TL. Dip not olarak belirtelim tüm ücretler nakit olarak aynı gün ödenir. Bu çalışmada haftada 2 defa 1 ay içinde 10 defa çalışabilirsiniz. Çalışma saatleri de oldukça esnek, dileyenler öğlen saatlerinde ya da akşam saatlerinde çalışabilir.

İzmir ayak mankenliği

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.