Günlük İşler

İzmir Yarı Zamanlı İş İlanları

İzmir Yarı Zamanlı İş İlanları

İzmir Yarı Zamanlı İş İlanları

İzmir yarı zamanlı / part-time işler konusunda oldukça çeşitliliği olan bir ilimizdir. Öğrenci nüfusunun fazla olması part-time iş arayan öğrencilerin de fazla olduğu anlama gelir. Bir çok fuara ev sahipliği yapan İzmir’de genellikle fuar hostesliği ve hostluğu bir talep vardır. Stand hostesliği de İzmir’de bulabileceğiniz bir başka part-time iştir.

İzmir Öğrenciler İçin Part-Time İşler

İzmir’de 200 bin’e yakın üniversite öğrencisi olması haliyle part-time iş talebi oluşturmaktadır. Ek gelir kazanmak isteyen öğrenciler için bir çok iş fırsatı vardır. İzmir’de günlük iş arıyorsanız, sitemizdeki başvurular sayfasında bununan ayak modelliği ilanına başvurabilirsiniz. Nakit ödeme seçeneği ile izmir ayak mankenliği ilanı bayan öğrencilerin tercih edebileceği bir iştir.

Yarı Zamanlı İşler İçin Ücretler

İzmir Günlük Ödemeli İş İlanı

Ayak Modelliği Başvuru

Ayak modelliği işinde haftalık düzenli çalışma fırsatı vardır. Eğer biçimli ayaklara sahipseniz ve part-time iş arıyorsanız bu iş tam size göre. 1 ay içinde 10-12 defa, 2-3 saat çalışarak 2.500 TL kazanmanız mümkün. Pembe ayak tabanlarınız varsa bu işe tereddüt etmeden başvurabilirsiniz.

İzmir Fotomodellik Başvuru

Fotomodellik başvurunuzu sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Farklı konularda yapılacak olan fotoğraf ve kısa video çekimlerinde çalışmak üzere amatör ve profesyonel modeller arıyoruz. Yüz mankenliği olarak da adlandırılan stok fotoğrafçılığı çekimleri için çeşitli yüzlere ve modellere ihtiyacımız var ve tüm amatör ve profesyonel model başvurularınız ciddiye alıyor ve değerlendiriyoruz.

Fotomodellik Başvuru Formu

Özet
İzmir Yarı Zamanlı İş İlanları
Makale Adı
İzmir Yarı Zamanlı İş İlanları
Tanımlama
İzmir Yarı Zamanlı İş İlanları. İzmir yarı zamanlı / part-time işler konusunda oldukça çeşitliliği olan bir ilimizdir. Öğrenci nüfusunun fazla olması part-time iş arayan öğrencilerin de fazla olduğu anlama gelir.
Yazar
Yayıncı Adı
Belgin Model Ajansı
Yayıncı Logoso
Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.