Günlük İşler

Modellik Başvuru İstanbul

Modellik Başvuru İstanbul

Modellik Başvuru İstanbul

Modellik ya da diğer bir deyiş ile fotomodellik başvurusu yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Fotojenik bir yüzünüz ve ölçülü bir fiziğiniz varsa fotomodellik başvurusu yapabilirsiniz. Modellik başvurusu yapmak için profesyonel olmanız gerekmez. Amatör modeller de çeşitli stok fotoğraf ve video çekimlerinde modellik yapabilirsiniz.

Fotomodellik Başvuru

Fotomodellik Başvuru

Fotomodellik başvurunuzu sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Farklı konularda yapılacak olan fotoğraf ve kısa video çekimlerinde çalışmak üzere amatör ve profesyonel modeller arıyoruz. Stok fotoğrafçılığı çekimleri için çeşitli yüzlere ve modellere ihtiyacımız var ve tüm amatör ve profesyonel model başvurularınız ciddiye alıyor ve değerlendiriyoruz.

Stok fotoğraf, fotoğrafçıların telifsiz şekilde fotoğraf stok web siteleri aracılığıyla fotoğraflarını satmasıyla satılan imajlardır. Bu fotoğraflar geniş kullanım haklarına sahip olabilir veya sadece editoryal amaçlar için kullanılabilir.

Fotomodellik Başvuru

Modellik İçin Ücretler

Modellere ödenen ücret tecrübenize ve çalışma süresine göre değişiklik göstermektedir. Genellikle 3 saatlik bir stok fotoğraf çekimi için 100 TL – 250 TL arasında ödeme alırsınız. Başarılı modeller daha sonraki çalışmalar için de genellikle davet edilir. Ek gelir elde etmek istiyorsanız, fotoğraf çektirmeyi seviyorsanız modellik başvurusu yapabilirsiniz. Sitemizdeki modellik işleri için ücretler nakit olarak çalışma bitiminde ödenir.

Fotomodellik için örnek fotoğraflar, alışveriş konsepti için çekilmiş fotoğraflardır.

Fotomodellik Başvuru

Modellik Başvurusu

Modellik Başvurusu

Fotomodellik Başvuru Formu

 

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.