Günlük İşler

Modellik İş İlanları

Modellik İş İlanları

Modellik iş ilanları için doğru adrestesiniz. Part-time modellik iş ilanlarını; Fuar hostesliği, stand hostesliği, yüz modelliği, ayak modelliği, ayak mankenliği, el modelliği olarak sıralanabilir. Sitemizde tüm ilanları başvurular sayfasında görebilir ve sizin için uygun olan ilana başvuru yapabilirsiniz.

Part-Time Ayak Modelliği | Nakit Ödeme

Bu yazımızda ayak modelliği ile ilgili açıklama yapacağız. Sitemizde aktif olarak ayak modelleri arıyoruz, part-time olarak düzenli şekilde çalışabileceğiniz bu modellik işinde ödemeler nakit olarak yapılmaktadır. Basmakalıp, standart işlerden sıkıldıysanız, ya da yeni bir part-time iş deneyimi istiyorsanız ayak modelliği tam size göre olabilir. Hiçbir tecrübe gerektirmeyen bu part-time işte çalışmak için tek kriter ayaklarınızın biçimli olması.

Başvurunuza 24 saat içinde yanıt alırsınız ve en geç 2 gün içinde çalışmaya davet edilirsiniz. Eğer ayak modelliği işine devam etmek isterseniz, haftalık ve aylık çalışabileceğiniz seçenekler mevcut. Örneğin haftada 2-3 defa part-time olarak (Genellikle çalışmalar 2-3 saat sürer) çalışabilirsiniz.

Ücret: Çalışma sürenize göre ücret alırsınız, 1 saat 100 TL, 2 saat 150 TL ve 3 saatlik çalışma 2oo TL’dir. Ödemeler aynı gün nakit ödenir.

Ayak Modelliği Başvuru

Ayak Modelliği Başvuru

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

2 Comments

  1. Part-time modellik iş ilanları ararken makelenizi gördüm. Ayak modelliği başvurusu yapmayı düşünüyorum.Birinin üzerinde yürüyerek yapılan ayak modelliği işinde çalıştım ve oldukça kolay ve eğlenceliydi. Bankada çalıştığım için iş bitimine doğru aşırı stresli oluyorum, akşam saatlerinde çalışabileceksem haftada 2-3 defa çalışabilirim.

    1. Melissa Hanım,

      Yorumunuz için teşekkürler. Ayak modelliği iş ilanlarını başvurular sayfasında görebilir ve sizin için uygun olan ilana başvuru yapabilirsiniz. Ayak modelliği işinde çalışma modellerin neredeyse hepsi bu şekilde düşünüyor, stres atıyorlar, biraz egzersiz yapmış oluyorlar ve üzerine ücret alıyorlar. Akşam saatlerinde çalışabilirsiniz, ayaklarınız uygunsa haftada 2-3 defa çalışabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.