Günlük İşler

Öğrenciler için Part Time İş

izmir part time öğrenci iş ilanları

Öğrenciler İçin Part-Time İş

Sitemizde iş verenler genellikle öğrenciler için part-time iş olarak Fuar Hostesliği, Stand Hostesliği, Modellik, El Mankenliği – El modelliği, Ayak Mankenliği – Ayak Modelliği, Yüz Modelliği gibi ilanlar vermektedir. Bu işler genellikle öğrenciler için part-time çalışmak isteyenler için uygundur. Ücret işin durumuna göre ve işverene bağlı olmakla birlikte 50 TL – 100TL aralığındadır. Ajans işleri ya da günlük ajans işleri olarak sınıflandırılan bu kategorideki ilanlara; aktif ilanlar sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Tüm aktif iş ilanları bu sayfadan duyurulmaktadır.

Bayan Ayak Modeli Aranıyor – Nakit Ödeme, 100 TL –> Başvuru için Tıklayınız

Sitemizdeki part-time iş ilanlarını görüntülemek ve başvurmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Öğrenciler İçin Part-Time İşler İçin Tıklayınız

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

2 Comments

  1. Ben de öğrenciyim ve part-time çalışabileceğim iş arıyorum. Ders programım oldukça esnek olduğu için hafta içi de rahatlıkla çalışabiliri. Fuar hostesliği, stand hostesliği gibi işlerde çalışabilirim.

    1. Meltem Hanım,
      Sizin için uygun olan part-time işleri bavuru sayfamızda bulabilirsiniz. Fuar hostesliği ve stand hostesliği için şu anda genel başvurular alınmaktadır. Acil part-time işe ihtiyacınız varsa aktif ilanlar bölümüne bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.