Günlük İşler

Part-Time İş İlanları İstanbul

part-time işler

Part-Time İş İlanları İstanbul

İstanbul’da yüzlerce ve hatta binlerce part-time iş ilanı verilmektedir. Bu ilanlar çoğunlukla fuar hostesliği, stand hostesliği, fotomodellik ve benzeri gibi işlerden oluşmaktadır. Eğer siz de part-time bir iş arıyorsanız doğru adrestesiniz, sitemizde bulunan yarı zamanlı iş ilanlarını inceleyebilir ve sizin için uygun olana başvuru formunu doldurarak başvurabilirsiniz. Bu işlem sadece 2-3 dakikanızı alacaktır.

Web sayfamız üzerinden verilen ilanlar için ödemeler aynı gün ödenir, bizi diğer ajanslardan ayıran özelliğimiz budur.

Bayan Ayak Modelliği Başvuru İçin Tıklayınız.

Aynı Gün Nakit Ödeme /200 TL

Ayak Modelliği Başvuru

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

5 Comments

  1. Öğrenciyim ve İstanbul’da part time iş arıyorum. Ödemelerin aynı gün ödendiği yazıyor, bu doğru mu? Daha önce stand hostesliği yaptığım işte ödememi almak için 2 hafta bekletilmiştim. İş bitiminde ödememi alıyorsam, hemen başvurumu yapacağım. Teşekkürler.

    1. Nesli Hanım,
      İstanbul part-time iş ilanları makelemize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. İstisnasız tüm işlerde ödemeler aynı gün nakit olarak ödenir. Maalesef birçok ajans ödemeleri geç ödemektedir. Sizin için uygun olan ilanları başvuru sayfasında bulabilirsiniz.

  2. Merhaba ayaklarım 36 numara ve kavisli part time olarak iş arıyorum tesettürlüyüm sorun olmayacaksa çalışmak isterim teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.