Günlük İşler

Part-Time İşler

part-time işler

Part-Time İşler

Part-time işler diğer adı işe yarı zamanlı işler, günün belli bir diliminde çalışılarak karşılığında para kazanılan işler olarak tanımlanabilir. Part-time işleri tam zamanlı işlerden ayıran özelliği, sürekli çalışmak zorunda olmamanızdır. Genelde günlük işler olarak da adlandırılan yarı zamanlı işlere, çok fazla vakti olmayan öğrenciler ya da zaten tam zamanlı bir işte çalışanlar ek gelir kazanmak için başvuru yapar.

Part-Time İşler ve Ücretleri

Part-time işler için ücretler işin niteliğine ve süresine göre değişiklik gösterir. Örneğin bir part-time iş 10 saat sürebilir ya da 2 saat de sürebilir. Ücretlendirme süreye göre değişiklik gösterirken sizin deneyiminize ve işin içeriğine göre de değişiklik gösterir. Uzmanlık gerektirmeyen part-time işlerde genellikle düşük ücretler ödenir, Broşür dağıtmak, anket yapmak gibi part-time işler için ücretler genellikle günlük 100 TL civarındadır.

Ayak modelliği gibi bir part-time iş için ücretler genellikle çalıştığınız süre ile doğru orantılıdır. Örneğin 2 saatlik çalışma için 100 TL alırken, 4 saatlik bir çalışma için 200 TL alırsınız. Part-time işlerde bazı işlerde tam gün çalışmanız gerekebilir; stand hostesliği ya da fuar hostesliği gibi işlerde bu böyledir. El modelliği ayak modelliği gibi işlerde ise genelde ücretlendirme saat üzerinden yapılır. Tabii ki istisnalar da vardır. Ayakkabı katalog çekimi işlerinde iş bitene kadar çalışma şartı olabilir. Başvuru yaparken şartları sorup ona göre başvurunuzua yapmalısınız.

Part-Time İşlere Başvuru

Part-time işlere başvuru yaparken işin detaylarını anlamaya, ücretin ne zaman ödendiği konusuna dikkat etmeniz gerekir. Fuar hostesliği işine başvuru yapacaksanız, güler yüzlü ve biraz da sosyal olmanız gerekir, eğer bu özelliklere sahip değilseniz, fuar hostesliği ya da stand hostesliği işine başvuru yapmamanız sizin için daha iyi olur. Kalabalık ortamlardan hoşlanmıyorsanız yine aynı şekilde fuar mankenliği işinden uzak durmanızda fayda var. Daha sakin, kalabalık olmayan bir ortamda çalışmak isterseniz yüz modelliği, katalog çekimleri, ayak modelliği gibi işleri değerlendirebilirsiniz.

Sitemizde yer alan part-time işlere aşağıdaki bağlantı adresine tıklayarak başvurabilirsiniz. Yine menümüzdeki “başvuru formu” na tıklayıp sizin için uygun olan işlere başvurabilirsiniz.

Birden fazla işe ayrı ayrı başvurmanız mümkün, örneğin yüz modelliğine başvuru yapabilir, sonrasında ayak mankenliğine de başvuru yapabilirsiniz.

Part-Time İşler Başvuru Formu

Ayak Mankenliği Başvuru Formu

3 Saatlik Çalışma 200 TL Nakit Ödeme

Ayak Mankenliği İlanları

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

2 Comments

  1. İstanbul’da part-time iş arıyorum, mümkünse anadolu yakasında. Sitenizdeki ayak modelliği ilanları için uygun olduğumu düşünüyorum. Biçimli ve yüksek kavisli ayaklarım var, hiç ayak mankenliği yapmak aklıma gelmezdi, ama yapabileceğime inanıyorum. Part-time olarak sanırım bu işlerde çalışılabiliyor. Eğer kabul edilirsem haftada 2 defa çalışabilirim.

    1. Hacer Hanım,

      Part-time işler yazımıza yorumunuz için teşekkürler. Ayak modelliği ilanlarına ayakları uygun olan herkes başvurabilir ve çalışabilir. Deneyim gerekmiyor, tek şart ayaklarınızın biçimli olması. Kabul edilirseniz, haftada 2 defa çalışabilirsiniz. Çalışma saati ve günlerini kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.