Günlük İşler

Pendik Günlük İş İlanları

Pendik Günlük iş ilanları öğrenciler ve part-time / yarı zamanlı çalışmak isteyenlerin en çok aradığı iş türü olarak tanımlanabilir. Günlük işler genellikle kısa sürelidir 1-2 gün sürer ve ücretler aynı gün ödenir. Bu kategorideki işler çok çeştlilik göstermekle birlikte özetleyecek olursak; ilan ve broşür dağıtımı, fuar hostesliği, stand hostesliği, ürün tanıtım hostesliği, fuar hostluğu, ürün tanıtım hostu, el modelliği, ayak modelliği olarak sıralanabilir.

Siz de Pendik’te günlük iş arıyorum diyorsanız, aşağıdaki bağlantı adresinden başvuru formumuza ulaşabilir ve sizin için uygun olan işe başvuru yapabilirsiniz.

Pendik Günlük İş Başvuru Formu

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

7 Comments

  1. Pendikte part-time günlük iş arıyorum, üniversite öğrencisiyim. Fuar hostesliği, stand hostesliği ve ayak mankenliği ile ilgileniyorum. Daha önce ayak modelliği yapmıştım. Eğer şu anda aktif bir ilanınız varsa sizinle çalışmak isterim. Birazdan başvuru formunu doldurup başvuru yapacağım.

    1. Sevda Hanım,
      İlginiz için teşekkürler. Belgin işlere sitemizdeki “Başvuru” bölümünden erişebilir. Sizin için uygun olan yarı zamanlı işi belirleyerek başvuru yapabilirsiniz. Ayak modelliğine başvurarak kısa sürede çalışmaya bşlayabilirsiniz.

  2. Pendikte oturuyorum ve günlük iş arıyorum. Ayak modelliği ilanınızla ilgileniyorum, acaba bu iş Pendik’te mi?
    Cevaplarsanız sevinirim.

  3. Pendik’te günlük iş ilanları ararken sitenize denk geldim. Ayak modelliği işine başvuru yapmayı düşünüyorum. Günlük nakit ödeme yapan iş bulmak hiç kolay değil. Fuar hostesliği ile karşılaştırınca ayak modelliği işi 2 kat daha karlı görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.