Günlük İşler

Stressiz Part-Time Modellik İşleri

Stressiz Part-Time Modellik İşleri

Stressiz Part-Time Modellik İşleri

Bu yazımızda en az stres ile çalışabileceğiniz modellik işlerini sıralamaya çalışacağız. Kişisel olarak gözlemlerimin sonucunu sizlerle paylaşacağım. Part-time bir işte çalışmak ve stres atmak istiyorsanız, seçiminiz ayak modelliği olmalıdır. Bugüne çalıştığım modellerin büyük bölümü çalışmanın kendilerine terapi gibi geldiğini söylediler.

Yüz Modelliği: Yüz mankenliği, dışa dönük bir kişiliğiniz varsa yapabileceğiniz en iyi işlerden biridir.

El Modeliği: El makenliği diğer işlere göre daha stressizdir ve çalışma ortamı genellikle rahat ve sessizdir.

Ayak Modelliği:

Ayak Modelliği, diğer bir deyişle ayak mankenliği en stressiz işlerin başında yer almaktadır. Hatta bazı ayak modelliği işlerinde stres bile atabilirsiniz. Aşağıdaki sıradışı ayak modelliği çalışmalarında ayaklarınızla birini çiğnersiniz, bu işin en stressiz iş olduğunu söyleyebiliriz, hatta var olan stresinizi de atmış olursunuz.

3 saatlik çalışma 200 TL | Nakit Ödeme

Ayak Modelliği Başvuru Formu

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

9 Comments

 1. Bu ayak modelliği işinde çalışmak istiyorum. Hem stres atmak hem para kazanmak ikisi bir arada bulması zor şeyler. 64 kiloyum, umarım sorun olmaz. Ben stres atarken, çiğnenen kişi stres olmasın sonra 🙂

  1. Öznur Hanım,

   Yorumunuz için teşekkürler. 64 kilo olmanız sorun olmaz. Başvurunuzu makalede verilen bağlantı adresinden yapabilirsiniz. Merak etmeyin, bu çalışmada beni çiğnemeniz gerekiyor, bana birşey olmuyor 🙂

 2. Bu ayak modelliği hayallerimdeki iş gibi, step tahtası gibi çiğneyip, egzersiz yapıp üzerine para almak. Kabul edilirsem düzenli olarak çalışabilirim, tüm stresimi çiğnenen kişiye transfer ederim. Ücretleri nakit ödüyor musunuz?

 3. Üniversite öğrencisiyim ve bu ayak modelliği iş ile ilgileniyoruz, bir arkadaşımla birlikte. İki kişi çalışabilir miyiz? Ben 55 KG yum arkadaşım 58 KG. Ücretleri nakit ödüyorsanız, düzenli olarak çalışabiliriz.

  1. Ceyda Hanım,

   Tüm ücretler, iş bitiminde nakit olarak ödenir. Ayrı ayrı başvurabilirsiniz, ikinizin ayakları da bu iş için uygunsa, evet birlikte çalışabilirsiniz. İlk çalışmaya geldiğinizde ya da sonrasında düzenli olarak çalışmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Haftalık 2-3 gün olacak şekilde düzenli olarak çalışma fırsatı var.

 4. Böyle bir iş olduğunu ilk defa görüyorum. İş vereni çiğneyip para kazanmak, kulağa hoş geliyor. Ben ilaç mümessili olarak çalışıyorum ve öğlen ve akşam saatlerinde boş vaktim oluyor. Ayaklarım da oldukça bakımlı ve güzel. Bir ay içinde 10 defa çalışabilir miyim? Ödemeleri aynı gün ödemeniz büyük avantaj. Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

  1. Siden Hanım,

   Yorumunuz için teşekkürler. Evet, bir ay içinde 10 defa çalışabilirsiniz. Tüm ödemeleri istisnasız iş bitiminde nakit olarak alırsınız. Başvurunuzu makaledeki balantı adresinden yapabilirsiniz. En geç 24 saat içinde başvurunuza cevap alırsınız.

 5. Bu ayak modelliği değil paralı egzersiz yapmaya benziyor. Eliptik bisiklete 2 saat bineceğime bu işi yapsam, hem kalori yakar hem de üstüne para alırım. Ayaklarım oldukça iyi, 37 giyiyorum, 53 kiloyum, eğer kabul edilirsem haftada 2 gün gelebilirim. Spor salonuna gitmektense bu işi yaparım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.