Günlük İşler

Tuzla Günlük İş İlanları

Tuzla Günlük İş İlanları

Tuzla Günlük iş ilanları öğrenciler ve part-time / yarı zamanlı çalışmak isteyenlerin en çok aradığı iş türü olarak tanımlanabilir. Günlük işler genellikle kısa sürelidir 1-2 gün sürer ve ücretler aynı gün ödenir. Bu kategorideki işler çok çeştlilik göstermekle birlikte özetleyecek olursak; ilan ve broşür dağıtımı, fuar hostesliği, stand hostesliği, ürün tanıtım hostesliği, fuar hostluğu, ürün tanıtım hostu, el modelliği, ayak modelliği olarak sıralanabilir.

Siz de Tuzla’da günlük iş arıyorum diyorsanız, aşağıdaki bağlantı adresinden başvuru formumuza ulaşabilir ve sizin için uygun olan işe başvuru yapabilirsiniz.

Tuzla Günlük İş Başvuru Formu

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

2 Comments

  1. Üniversite öğrencisiyim Tuzla’da part-time iş arıyorum. El ve ayak modelliği yapabilirim. Başvuru formunu doldurarak başvuru yapacağım. teşekkürler.

    1. Özlem Hanım,
      İlginiz için teşekkür ederiz. Tuzla’da part-time iş arıyorsanız doğru adrestesiniz. Şu anda ayak modelliği için 2 tane açık ilanımız vardır. Sizin için uygun olan ayak modelliği ilanına başvuru yapabilirsiniz. Eğer uygun görülürseniz 2-3 gün içerisinde çalışmaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.