Günlük İşler

Yarı zamanlı İş İlanları

İzmir Günlük Ödemeli İş İlanı

Yarı zamanlı İş İlanları

Yarı zamanlı iş ilanları arıyorsanız doğru yerdesiniz; istediğiniz çalışma şekline uygun tüm işler, Part time iş ilanları, dönemsel ve freelance iş ilanlarını listelediğimiz sitemizde. Güncel Yarı Zamanlı İş İlanlarına buradan ulaşabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Ayak Modelliği / Mankenliği Nedir?

Ayak modelliği, part modelliğin bir parçasıdır. Part modelliğinde modeller, spesifik alanlara göre ayrılırlar, örneğin; ayak modelliği, el modelliği, bacak modelliği, dudak modelliği, yüz modelliği gibi. Ayak modeli olabilmek için modellerin belirli kriterlere sahip olmaları gerekmektedir. Bu çalışmalarda odak noktası ayaklardır, yüzünüz görünmez ve kişisel bilgileriniz yer almaz. Tecrübeli olmanız gerekmez. Bu yayınlanan iş ilanları ayakkabı modelliği işi değildir.

Ayak Modelliği Başvuru

1 saatlik çalışma 100 TL, 2 saatlik çalışma 150 TL, 3 saatlik çalışma 200 TL’dir ve nakit olarak aynı gün ödenir.

 

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

5 Comments

 1. Yarı zamanlı iş ararken sitenize denk geldim ve ayak modelliği ilanını gördüm. ayak modeli ilanına başvuru yapmak istiyorum. Çalışmada sizi mi çiğnemem gerekiyor? 52 kiloyum, 167 boyundayım 36 giyiyorum. Anadolu yakasında oturuyorum, gidip gelmek benim için sorun olmaz, kabul edilirsem bu işte çalışmak istiyorum.

  1. Cavidan Hanım,

   Evet, ayak modelliği işinde beni ayaklarınızla çiğnemeniz gerekiyor. Kulağa biraz ilginç gelse de, oldukça kolay ve deneyim gerektirmeyen bir iş. İlgili ilanı eksiksiz doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

   Teşekkürler.

 2. Spor eğitmeniyim, part-time iş ararken bu ilanı gördüm. Çiğneyerek para kazanmak mı, tam bana göre 🙂
  49 kiloyum 162 bıyundayım. Ayaklarım oldukça biçimli ve bakımlıdır, haftada 2 defa çalışabilirim.

  1. Çiğdem Hanım,

   Başvurunuzu ilgili ilandaki başvuru formunu doldurarak yapabilirsiniz. Yorum kısmından başvuru yapılmıyor maalesef. Başvuru yaparken formu eksiksiz doldurmayı e-mail adresinizi doğru girmeyi ve fotoğlaf eklemeyi unutmayınız.

   Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.