Günlük İşler

Yarı zamanlı / Part Time İş İlanları

Yarı zamanlı / Part Time İş İlanları

Yarı zamanlı / Part Time İş İlanları

Yarı zamanlı, part time iş arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemizde başvurular bölümünde part time iş ilanlarını bulabilir ve sizin için uygun olan ilanlara başvurabilirsiniz. Günlük nakit ödemeli iş ilanlarını da yine başvuru sayfamızda görebilirsiniz. Günübirlik peşin ödeyen işleri ayak modelliği ve fotomodellik olarak sıralayabiliriz.

İstanbul Part Time İş İlanları

Ülkemizdeki işyerlerinin neredeyse %40’ını barındıran İstanbul iş bulmak isteyenlerin en önemli uğrak yeri. İstanbul nüfus yoğunluğunun en fazla olduğu şehir olması nedeni ile oldukça fazla part time iş ilanını bulabilirsiniz.

Nakit Ödeyen Yarı Zamanlı İşler

Part time iş ilanı ararken dikkat etmeniz gereken en önemli faktör ödemeni nakit olarak iş birtiminde ödeniyor olmasıdır. Sitemizde yayınladığımız iş ilanarı için tüm ödemeler nakit olarak ve aynı gün ödenir. Tam zamanlı bir işte çalışıyorsanız ve ek iş arıyorsanız ya da fazla vaktiniz olmadığı için part-time iş arıyorum diyorsanız aşağıdaki ilanlara gözatabilirsiniz.

Nakit Ödeme Ayak Modelliği

Ayak Modelliği Başvuru

Ayak mankenliği part modelliğin en karlı modellik türüdür. Ayak modelliği çalışmalarında yüzünüz görünmez, hem de düzenli çalışma fırsatı ile çalışabilirsiniz. Ayak mankenliği işinde ödemeler peşin olarak aynı gün ödenir. Biçimli ayak parmaklarınız ve geniş topuklarınız varsa siz mükemmel bir ayak modeli adayısınız demektir. Tam zamanlı bir işte çalışıyorsanız, akşam saatlerinde de çalışabilirsiniz. Dileyen modeller hafta içi ve hafta sonu çalışabilirler. İşe kabul edildikten sonra çalışma sıklığınızı kendiniz belirleyebilirsiniz, isterseniz ayda 1 defa isterseniz ayda 12 defa çalışabilirsiniz. Ayak modelliği için ödenen ücret 200 TL – 300 TL civarındadır.

Ayak Modelliği Başvuru Nakit Ödeme

Nakit Ödeme Fotomodellik

İstanbul Mankenlik Başvuru

Fotomodellik başvurunuzu  web sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. Farklı konularda yapılacak olan fotoğraf ve kısa video çekimlerinde çalışmak üzere amatör ve profesyonel fotomodeller arıyoruz. Stok fotoğrafçılığı çekimleri için çeşitli yüzlere ve modellere ihtiyacımız var ve tüm amatör ve profesyonel model başvurularınız ciddiye alıyor ve değerlendiriyoruz.

Mankenlik Başvuru Formu

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

3 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.