Günlük İşler

Yüz Mankeni

Yüz Mankeni

Yüz Mankeni

Yüz mankeni ajansları diye özel bir ajans çeşidi yoktur ve genelde bütün ajanslar yüz mankenliği için modeller ararlar ve çalışırlar. Yüz mankeni ya da diğer deyiş ile yüz modeli aslında modellik ,fotomodellik mesleğinin içindedir. Bir fotomodel aynı zamanda yüz mankeni de olabilir

Yüz Mankeni Nedir?

Yüz mankeni part modelliğin bölümlerinden biridir. Yüz mankenliğinde (Yüz Modelliği) konu genellikle makyaj, kozmetik ya da parfüm reklamlarıdır. Bununla birlikte yüz mankenleri reklamcılık ve fotoğrafçılık alanının her bölümünde rahatlıkla çalışabilirler. Yüz modelliği olarak da adlandırılan bu çalışma için fotojenik bir yüzünüz olması gereklidir. Başvuru yapabilmeniz için saçlarınızın görünüyor olması gerekmektedir.

Yeterince uzun ve mankenlik standartlarında bir vücudu olmayanlar için yüz mankeni olmak mankenlik dünyasına girmek için iyi bir seçenektir.

Yüz Modeli Ne Tür İşlerde Çalışabilir?

Yüz modelleri her türlü fotoğraf, video ve reklam çekimlerinde çalışabilir. Yüz modelliği çalışmaların en yoğum olduğu alan ise stok fotoğrafçılığı olarak bilinen alanda gerçekleşmektedir. Belirli konseptlerde çekilen bu fotoğraflar ve kısa videolar reklamlar, web siteleri ve her türlü yazılı ve görsel medya da kullanılmak üzere satılır. Biz de hali hazırda stok fotoğraf çekimleri için yüz mankenleri arıyoruz. Aşağıdaki bağlantı adresinden bu işe başvuruda bulunabilirsiniz.

Fotomodellik Başvuru Formu İçin Tıklayınız

Yüz Mankeni Örnek Fotoğraflar

Yüz Mankeni

Yüz Mankeni

Yüz Mankeni

Yüz Mankeni

Yüz Mankeni

Yüz Mankeni Olmak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Güzel bir yüzünüz olduğunu düşünüyorsanız bir Yüz mankenliği ajansına başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru esnasında mümkün olduğunca kaliteli ve iyi açılardan çekilmiş 4 fotoğraf eklemeniz değerlendirilmeniz için hayati önem arzetmektedir.

Yüz mankenleri çok güzel ve çekici bir yüze, bakımlı bir cilt yapısına sahil olmaları gerekmektedir.

Yüz Mankeni Başvuru Formu

Previous ArticleNext Article
Belgin Ajans Site Yöneticisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.